Pazarama Tatil'de 5.000 TL ve Üzeri Uçak Bileti Alımına 250 TL PazaramaPuan

 

Pazarama Tatil'den yapacağınız 5.000 TL ve üzeri uçak bileti alımına 250 PazaramaPuan!

1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında Maximum Kart'ınız ile Pazarama Tatil’den tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri uçak bileti alımınıza 250 TL PazaramaPuan kazanın!

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan, PazaramaPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.

Ek koşullar: Kampanya döneminde gerçekleştirilen rezervasyonların iptal edilmesi veya yapılan rezervasyonun iade edilmesi durumunda, yüklenen PazaramaPuan'lar geri alınacaktır.

Ödül kullanımı: Kazanılan PazaramaPuan'lar 15 Mayıs 2024 tarihinde yüklenecek olup, 30 Haziran 2024 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında azami 250 TL PazaramaPuan kazanabilecektir. Kampanya kapsamında kazanılan PazaramaPuanlar yalnızca Pazarama’daki Online Alışveriş, Market Siparişi ve Araçta Öde'den yapılan alışverişlerde kullanılabilecek olup, kuyum alışverişlerinde kullanılamayacaktır.

Türkiye İş Bankası A.Ş kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.