Balayı Otelleri

( 349 Sonuç Gösteriliyor)
1/3
4.1 Mükemmel
Standart Bahçe Manzaralı Oda
Yarım Pansiyon %10 indirim
Ücretsiz İptal
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
%10 ₺27.000,00
₺24.300,00
1/3
3.8 İyi
Standart Design Oda
Ultra Her Şey Dahil %30 indirim Erken Rezervasyon Oteli
Ücretsiz İptal
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
%30 ₺61.500,00
₺43.050,00
1/3
Deluxe Oda
Ultra Her Şey Dahil
Ücretsiz İptal
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
₺26.330,88
1/3
4.3 Mükemmel
Superior Deniz Manzaralı Oda
Oda & Kahvaltı
İptal Edilemez
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
₺53.660,58
1/3
4.7 Mükemmel
Jade Oda
Luxury Her Şey Dahil %15 indirim
Ücretsiz İptal
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
%15 ₺93.000,00
₺79.050,00
Pazarama Tatil'de Kaçırılmayacak Fırsatlar
1/3
4.1 Mükemmel
Comfort Kara Manzaralı Standart Oda
Ultra Her Şey Dahil
Ücretsiz İptal
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
₺32.700,00
1/3
Zion
Oda & Kahvaltı
İptal Edilemez
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
₺61.811,64
1/3
Swim Up Deniz ve Havuz Manzaralı
Ultra Her Şey Dahil
Ücretsiz İptal
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
₺57.600,00
1/3
3.2 İyi
Standart Oda Kara Manzaralı
Alkolsüz Ultra Her Şey Dahil
Ücretsiz İptal
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
₺28.200,00
1/3
Ceviz Özel Havuz Ve Jakuzili Oda
Oda & Kahvaltı
İptal Edilemez
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
₺56.149,20
1/3
Superior Oda
Oda & Kahvaltı
İptal Edilemez
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
₺46.882,54
1/3
Premium Standart Oda
Alkolsüz Her Şey Dahil
Ücretsiz İptal
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
%1 ₺32.085,00
₺31.924,56
1/3
Standart Oda Village
Her Şey Dahil
Ücretsiz İptal
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
₺31.635,00
1/3
Standart Oda Balkonsuz
Her Şey Dahil
Ücretsiz İptal
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
₺29.526,00
1/3
Standart Oda Kara Manzaralı
Ultra Her Şey Dahil
Ücretsiz İptal
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
₺22.080,00
Maximum Kart ile yurt içi otel rezervasyonlarınızda peşin fiyatına 9 taksit imkanı
1/3
Standart Oda
Ultra Her Şey Dahil
Ücretsiz İptal
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
₺20.100,00
1/3
4.5 Mükemmel
Swiss Advantage Bahçe Manzaralı Oda
Sadece Oda
İptal Edilemez
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
₺32.953,92
1/3
3.9 İyi
Aile Odası
Alkolsüz Her Şey Dahil %1 indirim
Ücretsiz İptal
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
%1 ₺43.120,00
₺42.688,80
1/3
Deluxe Oda
Oda & Kahvaltı
Ücretsiz İptal
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
₺67.620,00
1/3
Panorama Deniz Manzaralı
Oda & Kahvaltı
İptal Edilemez
Toplam Fiyat
3 Gece 4 Gün
₺28.089,90

Balayi Gorsel

 

Kulağınıza en güzel aşk şarkılarının çalındığı, en özel manzaralara tanık olduğunuz, unutulmaz anları hafızanıza kaydettiğiniz ve beraber aşkla hayaller kurduğunuz bir balayı hayaliniz değil mi? Bu hayali gerçek kılacak balayı otelleri sizleri bekliyor. 

Balayı için özel hazırlanan otellerde, kendinizi biricik hissedeceğiniz bir zaman aralığı yaratabilirsiniz. Dünyada yalnızca ikinizin olduğunu varsayacağınız özel alanlar sunan, her servisinde aşka dair bir detay bulunduran, farklı aktivitelerle her gününüze eğlence katan balayı otelleri arasından size en uygun olanları seçebilirsiniz. 

Balayınızın en iyi şekilde geçmesi için biraz araştırma yaparak, partnerinizin beklentilerini gözeterek, ikiniz için de mutluluk vadeden tesisi bulabilirsiniz. Balayı ile ilgili yapacağınız araştırmada size yol gösterecek özel detayları, en iyi balayı otellerini Pazarama Tatil ayrıcalıklarıyla sizlerle paylaşıyoruz. 

Balayı Otelleri Fiyatları

Yeni evli çiftlerin sıklıkla tercih ettiği birbirinden güzel balayı otelleri, çiftlere avantaj sağlayan özel paketler sunuyor. Bu paketler sayesinde, çok fazla çabalamanıza gerek kalmadan tüm balayı organizasyonunu otele devredebilirsiniz. Ulaşımdan konaklamaya, yeme içmeden transfere, otel etkinliklerinden eğlenceye kadar balayı döneminde ihtiyaç duyabileceğiniz birçok konuda seçtiğiniz paketin geniş kapsamından yararlanarak tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca paketlerini içeriği kalınacak odanın standartlarına, tur içerikleri ve aktivite seçeneklerine göre değişiyor. Bu bağlamda balayı otelleri fiyatlarının da çeşitlendiğini görebilirsiniz. Her otelin fiyatı farklı olduğu gibi otel tarafından sunulan paketlerin de fiyatları değişiyor. 

En uygun balayı otelleri fiyatları ile tatil planlarınızı tamamlamak için erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Örneğin yazın evlenecekseniz, balayı tatili için rezervasyonunuzu kış döneminden yaptırabilir ve yüksek oranda tasarruf elde edebilirsiniz. Üstelik Akdeniz ve Ege Bölgesi, birçok çiftin hava durumu endişesi yaşamadan yaz ayları için rezervasyon yaptırabileceği alanlar. Bu bölgelerde yaz aylarında yağış görülme olasılığı çok az olduğu için balayı için erken rezervasyon çok daha garantili bir seçim oluyor. 

Eğer sonbaharda evlenecekseniz balayı otelleri fiyatlarının kısmen daha uygun olduğu bu dönem için organizasyon yapabilirsiniz. Üstelik Kıbrıs ve Antalya otelleri gibi seçimler yaparak Akdeniz tatil cennetlerinde, ekim ayında dahi denize girebilirsiniz. Üstelik her şey dahil otelleri tercih ederek, hesap endişesi olmadan yeme içme dahil tüm masrafları oda ücretine dahil edebilir ve tatil öncesinde ödeyebilirsiniz. Tatilde sadece tatili ve aşkı düşüneceğiniz her şey dahil sistem sayesinde otelden çıkmanıza gerek bile kalmadan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu otellerin fiyatları ilk bakışta yüksek görülse de, dışarıda yeme içme maliyetleri göz önüne alındığında oldukça avantajlı olduğu fark ediliyor. 

Balayı Otel Konsepti Nedir?

Evlilik hem kadın hem de erkeğin yaşam tarzını, alışkanlıklarını değiştiren önemli bir eşik. Yeni bir ev ve hayat kurma koşuşturmasının yaşandığı onca ayın ardından, düğün yorgunluğunun üstüne güzel bir tatil, tüm çiftlerin hakkı. İşte çiftlerin yeni yaşamlarına adım attıkları ilk günlerde aşkın keyfini çıkarabilmek için planladıkları tatillere balayı, bu ihtiyaca cevap veren özel hizmetlerle donatılmış otellere ise balayı otelleri deniyor. Balayı otel konsepti ise romantizme karşılık geliyor. 

Balayı Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hayatınızda bir kez yapacağınız balayı tatili için özenmekte, titizlikle seçim yapmak istemekte haklısınız. Peki balayı seçimi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

 • Evli çiftlerin tatilleri süresince en çok sessizliğe, mahremiyete ve özel alana ihtiyacı oluyor. Bu bağlamda otellerin oda büyüklüklerine, özel bahçelerine, ortak kullanım alanlarına, aktivite imkanlarına bakarak seçim yapabilirsiniz. 
 • Çocuk misafirlerin de ağırlandığı otellerde animasyon gösterileri, yüksek sesli şarkılar, koşuşturmalar görülüyor. Eğer tatilden beklediğiniz sakinlikse balayı çiftleri tarafından daha çok tercih edilen yetişkinler için otellere yönelmelisiniz. Seçim sırasında otellerin “only adults” ibaresi ile misafir kabul ettiğine dikkat edebilirsiniz. 
 • Balayının en güzel anları güzel manzaralara tanıklık ederken yaşanıyor. Otelinizin gün doğumu veya gün batımı manzarası sunmasına dikkat ederek seçim gerçekleştirebilirsiniz. Benzer şekilde Kapadokya otelleri arasından balayı için tercih yaparken, odanızın balon manzarası olduğundan emin olmalısınız. Ne de olsa Nevşehir otelleri en çok balon manzaraları ve peri bacaları ile ünlü değil mi? 
 • Balayı çiftlerinin odaya ekstra bir ücret ödemeden yemek sipariş etme, yatağa kahvaltı rica edebilme hakları olmalı. Otel seçerken odaya yeme içme servisleri olup olmadığı hakkında teyit almalısınız. 

Balayı Otellerinde Mutlaka Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Hayatınızın en özel tatili olan balayı için mutlaka yapmanız gerekenlerin bir listesi var. Balayı tatilinden bu deneyimleri edinmeden kesinlikle dönmemelisiniz: 

 • Öncelikle spa hizmeti sunan bir balayı otelini tercih ettiyseniz mutlaka tüm masaj seçeneklerini denemelisiniz. Buhar banyosundan hamama, saunadan Thai masajına kadar tüm spa imkanlarından yararlanarak evlilik yorgunluğunu üstünüzden alabilirsiniz. Balayının en sevilen lüksü olan spa, kendinizi şımartmanın en iyi yollarından biri. 
 • Partnerinizle beraber yeni bir hobi öğrenebilirsiniz. Eğitmenlerden bir spor için özel ders alarak balayı tatiline biraz rekabet ve eğlence katmanız mümkün. Örneğin beraber tenis oynayabilirsiniz. 
 • Otelinizin deniz veya havuz imkanı bulunuyorsa, günün en güzel saatlerinde tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Bu alanlardaki yeme içme hizmetlerinden faydalanmayı da unutmamalısınız. 
 • Balayı otellerinde odanıza yemek söyleyerek yatakta kahvaltı yapmanın konforunu tadabilirsiniz. Normal otellerde ek ücretlere tabi olan bu hizmet birçok balayı otelinde standartlar arasında yer alıyor. 
 • Eşinizle beraber otelin bahçesinde uzun yürüyüşler yapmayı, beraber hayaller kurmayı ve geleceği düşlemeyi ihmal etmemelisiniz. Yeni bir hayatın henüz eşiğindeyken en keyifli anlarınız bunlar olacağından emin olabilirsiniz. 

Balayı Otelinde Mutlaka Olması Gerekenler

Çiftlerin mutluluklarına ev sahipliği yapmak üzere tasarlanan balayı otellerinde özel ayrıntılar olması gerekiyor. Hem romantik temayı destekleyecek hem de konfor sağlayacak bu özellikler, balayının eksiksiz geçmesi için olmazsa olmaz. 

 • Balayı otellerinde odaya yemek servisinin olması gerekiyor.
 • Çiftlerin stresli onca zamanın ardından huzurla tatil yapabilmesi için otel bünyesinde spa bulunması avantaj sağlıyor. 
 • Çiftlerin beraber katılabileceği sportif etkinlikler, balayına değer katacak turistik geziler, mutluluk pozlarına dekor olacak mükemmel manzaralar balayı otellerinin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. 
 • Bu tesislerde, misafirlere ayrılan özel alanlar bulunması şart. Örneğin odalarda teras, balkon veya bahçe yer almalı. Bunlar yoksa dahi, oda manzarasının güzel olması gerekiyor. 
 • Çiftlerin keyifle zaman geçirebilmesi için otelin lezzetli ve çeşitli yemek menüsü sunması oldukça önemli. Genellikle açık büfe servisler sunan otellerin dilendiği zaman başvurulabilecek alakart menüsü de bulunmalı. 

Balayı için Nereye Gidilir?

Kusursuz bir balayı için ideal yerin neresi olduğu sizin tatilden beklediklerinize göre değişiyor. Ancak en popüler alternatifler arasından birinin size uygun olacağından eminiz. Balayı için tercih edilebilecek yerleri listeliyoruz: 

 • Beyaz evleri, serin Ege rüzgarı ve eşsiz yarımada manzarası ile Bodrum otelleri tercihiniz olmayı hak ediyor. Farklı hizmet standartlarında, konseptlerde ve fiyatlarda seçenekleri Muğla Bodrum ilçe sınırları içinde bulabilirsiniz. Eğer ilçenin sadece pahalı beachleri ve restoranlarıyla ünlü olduğunu düşünüyorsanız ve ön yargılıysanız otellerini dikkatlice incelemelisiniz. Issız koylarda konumlanan ve doğa ile baş başa hissedeceğiniz birçok Bodrum konaklama tesisi balayı için sizi bekliyor. 
 • Eşsiz manzaraları, yeşilin mavi ile buluştuğu sıcak topraklarıyla balayı otellerine ev sahipliği yapan yerlerden biri de Kaş. Kaş otelleri özellikle villa tesisleriyle çiftlerin tercihi oluyor. Üstelik sonsuzluk havuzları ve jakuziler de otellerde yerini alarak romantizme imkan tanıyor. 
 • Antalya’nın cennet köşelerinden biri olan Belek otelleri de yeni evli çiftlerin ilk tercihleri arasında. Lüks tesisleri ile tanınan bölge, en iyi balayı tatilini yapmak ve doğal güzelliklere tanık olmak isteyenleri bekliyor. 
 • Paris de balayı için tercih edilebilecek en iyi lokasyonlardan biri. Aşk şehri olarak dünyaya nam salan Paris’in aşkınıza tanık olmasını isterseniz siz de Fransa için biletinizi şimdiden hazırlayabilirsiniz. 
 • Balayı denince birçok kişinin aklına Maldivler geliyor. Bembeyaz kumsalları ve turkuaz deniziyle aşkın başkenti olan Maldivler, romantizmi doğasında taşıyor. Palmiye ağaçlarının gölgesinde sevdiğiniz kişiyle geçireceğiniz anların hayalini kuranlardansanız Maldivler’deki balayı otellerini tercih edebilirsiniz. 
 • Eğer balayında kültür turlarına katılmayı düşleyen kaşif çiftlerdenseniz Roma tüm güzellikleriyle sizleri karşılamaya hazır. Her sokağında tarihten bir gizem saklayan Roma’da İtalya’nın tarihine dair birçok eserle karşılaşabilirsiniz. 
 • Dubai de balayı için en iyi alternatiflerden biri. Sıcak iklimi ve Arap coğrafyasının en lüks otelleri ile tanınan bölgeyi tercih ederek balayının en ihtişamlı haline tanık olabilirsiniz. 
 • Eğlencenin hız kesmediği, 24 saat yaşayan Kıbrıs’ta balayı yapmak ister misiniz? Hem deniz tatilini hem de maksimum eğlenceyi bir arada sunan Kıbrıs otelleri ile unutulmaz bir balayı geçireceğinize emin olabilirsiniz. 
 • Eğer kış aylarında evlenenlerdenseniz balayı için Uludağ’a gidebilirsiniz. Büyükşehirlere yakınlığı sayesinde yolda zaman kaybını en aza indiren bu alternatif, şömine karşısında romantik dakikaları sizlere armağan ediyor. Ayrıca Uludağ’da kayak öğrenerek yüksek yamaçlarda eğlenceli anlar yaşayabilir, karın en güzel halini deneyimleyebilirsiniz. 

Balayı Oteli Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evlilik tarihiniz belli oldu, balayı planları için araştırmalar yapıyorsunuz… Peki sizin için en iyi balayı otelini nasıl seçeceğinizi biliyor musunuz? İlk olarak balayına çıkacağınız mevsime uygun seçimlere yönelmelisiniz. Her bölgenin turistik değerinin arttığı, daha konforlu konaklama sağlanan bir mevsimi bulunuyor. Bunun yanında doğal koşulların tatilinize engel olmaması adına, mevsimi ve dönemsel hava durumunu dikkate almalısınız. 

Balayı otelinin fotoğrafları ve bilgileri ne kadar detaylı olursa olsun konaklama deneyimi bambaşka. Eğer endişe taşıyorsanız balayı oteli hakkında sizden önce konaklayan kişilerin yorumlarına bakabilirsiniz. Bu yorumları özellikle temizlik, gürültü ve etkinlikler açısından incelemeyi unutmamalısınız.

Herkesin “en iyi” olarak gösterdiği otel size uygun olmak zorunda değil. Balayı otellerini değerlendirirken genel romantizm anlayışlarını, balayı algısını bir kenara bırakmalı ve kendinize uygun seçeneklere yönelmelisiniz. Örneğin birçok kişi balayından dinlence beklerken siz kültür turlarına katılmayı arzu edebilirsiniz. Sizin ilişkinize dinamizm katan beraber keşfetme arzusuysa, bu beklentiye uygun seçeneklere yönelmelisiniz. Balayı gibi ömrünüzde belki de bir kez çıkacağınız bir tatilin siz ve eşiniz için güzel geçmesi önemli. Bu nedenle kendiniz için mutluluk yaratacak yerleri tatil adresi olarak belirlemelisiniz. 

Balayı Tatili

Yeni evli çiftlerinin aşklarını doyasıya yaşayacakları balayı tatili, en güzel otel seçenekleri ile sizleri bekliyor. Siz de hayallerini kurduğunuz balayını keyifle geçirmek için çeşit çeşit balayı tesisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Üstelik balayına özel otellerin çiftlere özel farklı balayı paketleri de var! Organizasyonla oyalanmamak, düğün stresinin ardından bir de bu yorgunlukla kaygılanmamak için farklı paket seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Şimdi balayı tatiliniz için planlamanızı yapın, mutlulukla dolacak bu özel anlar için geri sayıma başlayın!

Balayi Otel