Uçak Bileti
Gidiş - Dönüş
Tek Yön

Tayland Uçak Bileti

* Fiyatlar 1 Yolcu ve Tek Yön içindir.
İstanbul - Phuket
13.05.2024
₺15.944,02
Antalya - Phuket
08.05.2024
₺25.204,88
İzmir - Phuket
28.05.2024
₺19.961,39
İstanbul - Phuket
22.06.2024
₺15.944,02
Ankara - Phuket
18.05.2024
₺19.961,39

 

Güney Asya’nın en önemli seyahat destinasyonlarından olan Tayland, uçsuz bucaksız plajları, egzotik tapınakları ve tarihi/turistik yerleri ile misafirlerini bekliyor. Güneyinde yer alan küçük ada parçalarıyla tekne turlarını sevenlerin gözdesi olan Tayland, kuzeyinde ise bakir doğa ve dağ manzaraları bulunduruyor. Ülkenin kuzeyinde doğa yürüyüşleri yapmak eşsiz bir deneyim. Üstelik dilerseniz fil üzerinde gezilere de katılabilirsiniz. Elbette Tayland’ı çekici bir tatil lokasyonu haline getiren tek özellikler tatil imkanları değil, ülkenin mutfağı da oldukça zengin. Nefis yemekleri ve hemen her bütçeye uygun sokak lezzetleri sunması Tayland’ı mutfak severlerin tercihi haline getiriyor. Özellikle deniz ürünlerine, egzotik meyve ve sebzelere meraklıysanız, Tayland tatilinin sizin için keşiflerle dolu olacağından emin olabilirsiniz. 

Tayland için ucuz uçak bileti ararken, ülkenin en yoğun rağbet gördüğü dönemin kasım ile şubat ayları arasında olduğunu fark edebilirsiniz. Hava sıcaklığının ve nem düzeyinin tatil için ideal oranlarda olduğu bu zaman diliminde seyahat etmek için bilet bulmak biraz daha zor olabilir. Bu nedenle önceden rezervasyon veya Tayland uçak bileti satın alma işlemi yapabilirsiniz. En ucuz Tayland uçak bileti alışverişleri için sezon dışı uçuşları veya erken rezervasyon, bilet fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında, farklı hava yollarının Tayland uçuşlarını inceleyerek, uçuş saatlerine bağlı indirimleri ve aktarmalı uçuş nedeniyle oluşan fiyat avantajlarını değerlendirmeniz mümkün. 

Tayland Uçak Bileti Fiyatları

Sık sık uçak seyahati yapanlardansanız, uçak bileti fiyatlarının; uçuş sınıfına, havayolu şirketine, uçak kabininde sunulan “bilet fiyatına dahil” hizmetlere, mevsime, uçuş tarihine, ülkenin bayram, tatil veya festival dönemlerine, uçakta kalan boş koltuk sayısına, havayolu şirketinin dönemsel kampanyalarına bağlı olarak değiştiğini bilirsiniz. Tayland uçak bileti fiyatları da tüm bu değişkenlere bağlı olarak farklılaşıyor. Öyle ki, Tayland uçak biletinizin tarihine, uçacağınız havayolu şirketine, rezervasyon ile uçuş arasında kalan süreye bağlı olarak farklı fiyatlardan bilet satın alabilirsiniz. Elbette, uçuşun başlangıç noktası ve aktarmalı/direkt uçuş özelliği de fiyatı belirliyor. Buna ek olarak, tek gidiş veya tek dönüş bilet almak yerine gidiş-dönüş alım yaparak kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Gidiş-dönüş ucuz bilet kampanyaları sayesinde, avantajlı Tayland uçak bileti sahibi olabilirsiniz. 

 

 

 

Tayland Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular