Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Ücretsiz Hızlı Geçiş Ayrıcalığı!

 

 

Sabiha Gökçen Havaalanı'nda özel olarak oluşturulmuş ALLWAYS Fast Track/Hızlı Geçiş noktalarından Maximiles Black’iniz ve my VISA ayrıcalığınızla ücretsiz ve hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Artık uçuşunuza nasıl yetişeceğinizi düşünmenize gerek yok. Sabiha Gökçen Havaalanı'nda özel olarak oluşturulmuş ALLWAYS Fast Track/Hızlı Geçiş noktalarından Maximiles Black’iniz ve my VISA ayrıcalığınızla ücretsiz ve hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Maximiles Black kredi kartı sahibi olmak için: İşCep ve Maximum Mobil uygulamalarından ya da size en yakın İş Bankası Şubesi'nden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximiles Black asıl ve ek kredi kartları

Kampanya Koşulları: • Kampanya 04.04.2025 tarihine kadar geçerlidir. • Hızlı Geçiş kodu Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda geçerlidir. ALLWAYS Fast Track/Hızlı Geçiş sadece Dış Hat / Giden Yolcu "Terminal Giriş ve Pasaport Kontrol Noktası" ve Dış Hat / Gelen "Pasaport Kontrol Noktası" lokasyonlarında kullanılabilir. • Yurt içi uçuşlarda geçerli değildir. • Bir kart sahibi ücretsiz Hızlı Geçiş ayrıcalığından yararlanmak için ayda en fazla 4 kod kullanabilir. Kart sahibi, birlikte seyahat ettiği kişilerin de ücretsiz Fast Track hizmetinden yararlanmasını istiyorsa, her kişi için ayrı kod almalıdır. Azami 4 kod sınırı kart sahibi ve eğer varsa kart sahibine eşlik eden kişileri kapsamaktadır. Örneğin; kart sahibi seyahati için kendisine eşlik edecek 3 kişi için de kod alır ise (kart sahibi dahil toplam 4 kişi) aylık 4 kod limitini doldurmuş olur ve aynı ay içinde tekrar kod kullanamaz. • Ücretsiz geçiş için ALLWAYS Fast Track hizmet noktasında ücretsiz geçiş kodunuzu görevliye iletmeniz gerekmektedir. • Her bir geçiş kodu 1 kişi için geçerlidir ve tek kullanımlıktır. • Hizmet noktasından hizmet alacak kişi sayısı kadar kod alınması gerekmektedir. 0-6 yaş arası çocuklar ebeveynleri eşliğinde ücretsiz geçiş yapabilir. • Terminal Giriş Noktasında kullanımı sağlanan geçiş kodu ile kullanımı takiben en geç 3 saat içerisinde Pasaport Kontrol Noktasından da geçiş yapılabilir. • Geçiş kodlarının son kullanım tarihi 04.04.2025'tir. • Geçiş kodunun nakdi bir değeri yoktur. Nakit ya da herhangi türdeki değer, hizmet ve ürünlerle değiştirilemez. • Kampanya kodunu almak için https://my.visa.com.tr/tr üzerinden hesap oluşturup https://my.visa.com.tr/tr/node/181 sayfasındaki kampanya kodu butonuna tıklamanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Ek koşullar: Bu kampanyanın düzenleyicisi ALLWAYS olup, kampanyaya dair bütün sorumluluk düzenleyiciye aittir. ALLWAYS mükerrer veya kötü niyetli katılımları eleme hakkına sahiptir. ALLWAYS kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsurları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya koşullarında değişiklik yapılması ve herhangi sebeple gerekmesi halinde Kampanya’nın sonlandırılması durumunda yeni koşullar Visa tarafından my.visa.com.tr’de yayınlanacaktır. Kampanyalardan faydalanılabilmesi için https://my.visa.com.tr/tr üzerinden hesap oluşturulması gerekmektedir.