Red By Dufry Müşterilerine Özel Tüm Otellerde İndirim

 

Pazarama Tatil & Red By Dufry İş Birliği

Kampanya Detayları;

6 Haziran - 30 Haziran tarihleri arasında 30.000 TL ve üzeri tüm otel rezervasyonlarınızda 2.500 TL indirim fırsatı!

Satış aralığı: 6 Haziran - 30 Haziran 2024

Konaklama aralığı: 6 Haziran - 31 Aralık 2024

Kampanya koşulu: Kampanya Red By Dufry üyeleri için geçerli olup, üyeliği olmayan müşteriler Red By Dufry uygulamasını indirdikten sonra yeni üye olarak katılım sağlayabilirler. Uygulamanın indirilip, üyelik işlemlerinin tamamlanması sonrasında Rewards - Ödüller menüsü içerisinden temin edilecek kupon kodu ile indirime hak kazanabilirsiniz. 

İndirim kullanımı: Dufry müşterileri, Pazarama Tatil üzerinden yapacakları 30.000 TL ve üzeri otel rezervasyonlarında 2.500 TL indirime hak kazanacaktır. Üyeliğiniz bulunmadığı takdirde Red By Dufry uygulamasını indirip promosyon kodu ile yeni üyelik oluşturarak katılım sağlayabilirsiniz. Üyelik işlemleri sonrasında Rewards - Ödüller menüsü içerisinden temin edeceğiniz indirim kodunu, Pazarama Tatil otel rezervasyonunuzda ödeme adımında indirim kodu alanına girmeniz sonucu toplam tutara 2.500 TL indirim yansıyacaktır. Ayrıca otel rezervasyonunuzun ardından Türkiye'de yer alan Dufry mağazalarında yapacağınız alışverişlerde %5 indirim ve size özel hediyeler sunulacaktır. 

 

Üye olmak için; TIKLAYINIZ

Refferal ID: PAZARAMA24

 

Red By Dufry uygulamasını indirmek için;

IOS

ANDROID

 

*Pazarama Tatil ve Red By Dufry kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.