Tüm Fotoğrafları Gör

Elexus Hotel Resort & Casino

Girne/Kuzey Kıbrıs Haritada Göster
3.3 İyi
Arama kriterlerinize uygun bir oda bulunamadı. Lütfen tarih veya destinasyonu değiştirerek tekrar deneyin.
Otel Uyarıları
Yukarıda belirtilen ücretler T.C. vatandaşları için geçerlidir. Yabancı uyruklu misafirlerin çağrı merkezinden özel fiyat almaları gerekmektedir.
Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir. Otel değişen operasyon koşullarından dolayı aktiviteler ve programlar üzerinden değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Kıbrıs’a girişlerde, bebek ve çocuklar dahil olmak üzere, 18 yaş altı yolcuların yeni tip çipli kimlik kartlarının seyahat belgesi olarak kullanılabilmesi için fotoğraflı kimlik ibrazı zorunluluğu getiriliyor. Fotoğrafsız kimlik kartları ile bu yolcuların seyahatlerine izin verilmeyecektir.
Otele giriş esnasında nüfus cüzdanı veya pasaportun yanınızda bulunması gerekmektedir.
Check-in Saati 14:00 - Check-out Saati 12:00
Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.
Web sitemizde sunulan tesis görselleri ve özellikleri güncel olmakla birlikte, konaklama öncesinde ve esnasında farklılıklar olabilir. Bu farklılıklar mevsim koşulları, oda değişiklikleri, tesisin müsaitlik durumlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Acente, sadece ilgili tesislerden gelen görselleri ve özellikleri web sitesinde yayınlamakla yükümlü olup, bunun dışında herhangi bir müdahale ya da sorumluluğu bulunmamaktadır.
Tesiste 26 Nisan tarihinde Sevcan Orhan Galası yapılacak olup, katılım kişi başı ekstra ücretlidir. The Gazino Konseridir. 16 yaş altı çocuklar konsere katılamamaktadır. Bebekler için ücretli bakıcı hizmeti mevcuttur. (Mutlaka önceden rezervasyon yapılması gerekiyor) Konser ikramlıdır. Fiyatın içerisinde dahil olan yiyecek içecek servisi şu şekildedir; Peynir tabağı, çerez tabağı, kuru meyve tabağı vb. gibi ikramlar bulunmaktadır. Aynı zamanda konsept dahilindeki alkollü ve alkolsüz içecekler limitsiz olarak servis edilir. Konser oturmalı düzende 8-10 kişilik masalarda gerçekleşecektir.
Tesiste 22 Haziran tarihinde Rubato Galası yapılacak olup, katılım kişi başı ekstra ücretlidir. The Gazino Konseridir. 16 yaş altı çocuklar konsere katılamamaktadır. Bebekler için ücretli bakıcı hizmeti mevcuttur. (Mutlaka önceden rezervasyon yapılması gerekiyor) Konser ikramlıdır. Fiyatın içerisinde dahil olan yiyecek içecek servisi şu şekildedir; Peynir tabağı, çerez tabağı, kuru meyve tabağı vb. gibi ikramlar bulunmaktadır. Aynı zamanda konsept dahilindeki alkollü ve alkolsüz içecekler limitsiz olarak servis edilir. Konser oturmalı düzende 8-10 kişilik masalarda gerçekleşecektir.
Tesiste 18 Mayıs tarihinde Ebru Gündeş Gala'sı yapılacak olup, Programa katılım minimum 2 gece konaklayan misafirler için konaklama fiyatına dahildir. 12 yaş altı çocuk misafirlere sandalye verilememektedir. Konser salonunun üst katında mini club kurulacak olup çocuk misafirler için etkinlikler düzenlenecektir. Ücretli bakıcı hizmeti bulunmamaktadır, önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir. Konser oturmalı düzende ve yuvarlak 10-12 kişilik masalarda oalcaktır ve yemeksizdir. Konsept dahilindeki alkollü alkolsüz içecekler ücretsiz, sınırsız servis edilir, yanında ikramlar mevcuttur.