Antalya İzmir Uçak Bileti

 

Antalya’dan İzmir’e en hızlı ve konforlu şekilde gitmenin yolu Antalya-İzmir uçak bileti alarak uçak yolcuğu yapmak.

Antalya İzmir arası uçuş süresi ortalama 1 saat 10 dakikadır.

Antalya’dan İzmir’e uçmak için önce Antalya Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Antalya Havalimanı'na gitmek için, Antalya'nın birçok noktasından hareket eden özel havaalanı servislerini ya da belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi Antalya İzmir uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlatalım.

Check-in sırasında ek ödeme yapmak istemeyenlerin, Antalya İzmir uçak bileti alırken sunulan bagaj limitine dikkat etmeleri gerekir.

Alaçatı, Şirince, Saat Kulesi, Efes, Kuş Cenneti, Bozdağ Kayak Merkezi gibi yerleriyle ilgi gören İzmir şehrine Antalya’dan gitmek için önce Antalya İzmir uçak bileti almanız gerekir. Antalya İzmir uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden 1,5 saat önce Antalya Havalimanı’nda olmanızı tavsiye ederiz.

İzmir uçak bileti alıp Antalya İzmir uçağıyla İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra İzmir'in birçok ilçesine ve Alsancak gibi merkezi noktalarına İZBAN ve belediye otobüsleri aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Antalya İzmir uçak bileti satın alan İzmir yolcuları; İzmir civarında bulunan Urla, Foça, Çeşme, Seferihisar gibi turistik tatil beldelerine de rahatlıkla gidebilirler.

Antalya İzmir Ucuz Uçak Bileti

Antalya İzmir ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi mümkün olduğunca önceden belirlemenizi ve Antalya İzmir uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Antalya İzmir Uçak Bileti Fiyatları

Antalya İzmir uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik gösterir. Antalya İzmir arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da Antalya uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 

Antalya İzmir Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular