Diyarbakır İzmir Uçak Bileti

 

Diyarbakır’dan İzmir’e en hızlı ve konforlu şekilde gitmenin yolu elbette Diyarbakır İzmir uçak bileti alarak uçak yolculuğu yapmak.

Diyarbakır İzmir arası uçuş süresi ortalama 2 saat 5 dakikadır.

Diyarbakır’dan İzmir’e uçmak için önce Diyarbakır Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Diyarbakır Havalimanı'na gitmek için, Diyarbakır'nın birçok noktasından hareket eden özel havaalanı servislerini ya da belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi Diyarbakır İzmir uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlatalım.

Check-in sırasında ek ödeme yapmak istemeyenlerin, Diyarbakır İzmir uçak bileti alırken sunulan bagaj limitine dikkat etmeleri gerekir. 

Alaçatı, Şirince, Saat Kulesi, Efes, Kuş Cenneti, Bozdağ Kayak Merkezi gibi yerleriyle ilgi gören İzmir şehrine Diyarbakır’dan gitmek için önce Diyarbakır İzmir uçak bileti almanız gerekir. Diyarbakır İzmir uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1,5 saat önce Diyarbakır Havalimanı’nda olmanızı tavsiye ederiz.

İzmir uçak bileti alıp Diyarbakır İzmir uçağıyla, şehir merkezine 13 km (20 dakika) uzaklıktaki İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na iniş yaptıktan sonra İzmir Adnan İzmir şehir merkezine gitmek için; Havaş otobüsleri, belediye otobüsleri, tren, taksi veya şahsi aracınızı kullanabileceğiniz gibi, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndaki araç kiralama firmalarından da faydalanabilirsiniz.

Diyarbakır İzmir uçak bileti satın alan İzmir yolcuları; İzmir civarında bulunan Urla, Foça, Çeşme, Seferihisar gibi turistik tatil beldelerine de rahatlıkla gidebilirler.

Diyarbakır İzmir Ucuz Uçak Bileti

Diyarbakır İzmir ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi mümkün olduğunca önceden belirlemenizi ve Diyarbakır İzmir uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. 

Diyarbakır İzmir Uçak Bileti Fiyatları

Diyarbakır İzmir uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik gösterir. Diyarbakır İzmir arası yolculuklarınızda uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da Diyarbakır uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı bilet avantajlarından faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 

Diyarbakır İzmir Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular