İstanbul Kiev Uçak Bileti

 

İstanbul’dan Kiev’e en rahat ve konforlu şekilde gitmek için öncelikle uçuş yolculuğunu tercih ederek İstanbul Kiev uçak bileti satın almalısınız.

İstanbul Kiev arası rotada ortalama uçuş süresi 1 saat 58 dakikadır.

İstanbul Kiev seyahatiniz için ya İstanbul Yeni Havalimanı ya da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden uçabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden alınacak İstanbul Kiev uçak bileti fiyatları genellikle İstanbul Yeni Havalimanı üzerinden alınacak Kiev uçak bileti fiyatlarına göre çok daha uygundur.

İstanbul Kiev arasında direkt ve aktarmalı İstanbul Kiev uçak bileti seçeneği sunan birçok havayolu şirketi bulabilirsiniz.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi İstanbul Kiev uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgeniz mutlaka yanınızda olmalı.

Check-in sırasında ek ödeme yapmak gibi aksaklıklarla karşılaşmak istemiyorsanız Kiev uçak bileti alırken size sunulan bagaj limitine dikkat etmenizi öneririz.

Kiev şehrine İstanbul’dan gitmek için önce İstanbul Kiev uçak bileti almanız gerekir. İstanbul Kiev uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 2 saat önce uçağınızın kalkacağı havalimanında olmanızı tavsiye ederiz.


Kiev uçak bileti alarak Kiev’e vardığınızda İstanbul’a kıyasla daha soğuk bir havayla karşılaşmaya hazır olun. Bilhassa kış aylarında sıcaklık epey düşüyor. Kış aylarında Kiev’e gitmeyi tercih eden yolcular, mükemmel kar manzaralarıyla karşılaşacaklar.

Soğuk kış aylarının ardından hava sıcaklıkları Mayıs’ta ısınmaya başlar ve Eylül ayına kadar 15-20 derecelerde seyreder. Mayıs ayında Kiev sınırları içinde olursanız, şenliklerle kutlanan “Kiev Günü”ne ya da ay sonunda gerçekleşen “Kiev Yaz Müzik Festivali” gibi etkinliklere denk gelerek Kiev’in eğlenceli yanının tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul Kiev Ucuz Uçak Bileti

Uçuş tarihlerinizi mümkün olduğunca önceden belirlemek ve İstanbul Kiev uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yapmak, İstanbul Kiev ucuz uçak bileti bulmanızı kolaylaştırır.

İstanbul Kiev Ucuz Uçak Bileti Fiyatları

İstanbul Kiev uçak bileti fiyatları, seyahat edeceğiniz döneme, güne ve havayolu şirketine göre değişiklik gösterir. İstanbul Kiev arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz uçak bileti bulma şansınız o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da İstanbul uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 

İstanbul Kiev Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular