Ordu Uçak Bileti

 

Karadeniz’in en güzel şehirlerinden biri olan Ordu şehri, yemyeşil bir coğrafya üzerindeki siluetiyle ve muhteşem sahiliyle göz kamaştırıyor. Şehrin nüfusu 800 binin üzerinde.

Fındığın ve türlü Karadeniz lezzetlerinin ana vatanı olan Ordu; büyüleyici Karadeniz kıyıları, yemyeşil yaylaları ve doğa sporları ile turizmde her geçen gün daha da yükselen bir değer. 

Tatil yeri olarak ünlenmiş birçok beldeyle yarışacak güzellikte bir şehir olan Ordu, keşfedenlerin anlata anlata bitiremedikleri ve bu sayede ünü giderek yayılan bir Karadeniz cevheri.

Ordu’nun şahane sahilinde uzun ve keyifli yürüyüşler yapmak ya da bisikletle turlamak için yalnızca bir uçak bileti almak yeterli.

Ordu’la tanışmak ya da bir görüp tekrar tekrar gitmek istediğiniz için tek yapmanız gereken uygun fiyata bir Ordu uçak bileti almak.

İstanbul Ordu arasında her gün 14 uçuş seferi gerçekleştiriliyor.

Ordu’dan en çok uçuşun yapıldığı İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerine gitmek için, Pazarama Tatil’in eşsiz avantajlarından faydalanarak İzmir uçak bileti, İstanbul uçak bileti, Ankara uçak bileti satın alabilirsiniz.

Ordu ucuz uçak bileti alarak Ordu’ya gelenler, Ordu’daki tek havaalanı olan Ordu-Giresun Havalimanı’na iniş yaparlar. 

Farklı havayolu şirketlerinin kampanyalarını takip edip Ordu uçak bileti alarak siz de Ordu’nun Karadeniz’e has doğal güzellikleriyle hemen tanışabilirsiniz.

Ordu Uçak Bileti Fiyatları

Ordu uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik gösterir. Türkiye Ordu arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da, örneğin İstanbul’dan Ordu’ya geldiyseniz Ordu İstanbul uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Ordu Ucuz Uçak Bileti

Ordu ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi mümkün olduğunca önceden belirlemenizi ve Ordu uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. 

Ordu'ya Nasıl Gidilir?

Türkiye'nin birçok şehrinden Ordu’ya direkt uçuş seferleri mevcut. Ordu uçak bileti alarak bu şehirlerden Ordu’ya kolaylıkla ulaşılabilir. 

Türkiye ve Avrupa'nın deniz üzerine inşa edilen tek havalimanı olma özelliğiyle önem taşıyan Ordu Giresun Havaalanı’na; İstanbul Yeni Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir Adnan Menderes ve Ankara Esenboğa Havalimanlarından direkt uçuş seferleri mevcut.

Fırsatları takip ederek Ordu ucuz uçak bileti aldıktan sonra uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1,5 saat önce uçağa bineceğiniz havaalanında olmalısınız.

Check-in sırasında ek ödeme yapmak istemeyenlere, Ordu uçak bileti alırken sunulan bagaj limitine dikkat etmelerini tavsiye ederiz.

Ordu otobüs bileti alarak da Ordu’ya ulaşmak mümkün.

Ordu'da Gezilecek Yerler

Ordu’ya gidip de teleferiğe binerek uçsuz bucaksız Karadeniz ve Ordu şehir manzarasını izleyebileceğiniz Boztepe’ye çıkmamak olmaz. Şehir merkezinden Boztepe’ye uzanan teleferik şehrin en önemli simgelerinden biri. Bilhassa yaz aylarında teleferik sistemi önünde oluşan upuzun kuyruklar, bu bölgeye gösterilen ilginin en belirgin kanıtı.

Krater gölü Ulugöl, Perşembe Yason Kilisesi, Taşbaşı Kilisesi, Mesudiye Yason Rum Kilisesi, Paşaoğlu Konağı (Etnografya Müzesi), Osman Paşa Şadırvanı, Fatsa Hacı Hulusi Baba Camii, Ünye Kalesi ve Bolaman Yeni Pazar Camii Ordu şehri sınırları içinde görülebilecek diğer değerli yerler.

Perşembe Yaylası, Hoynat Adası, Ohtamış Şelalesi, Fatsa Gaga Gölü, Çambaşı Yaylası, Şiseli Şelalesi ve Geçilmez Kanyonu  da Ordu uçak bileti alarak Karadeniz’in yemyeşil doğasıyla tanışmak isteyenlerin en çok ilgi gösterdiği yerler.

Ordu Havalimanı'ndan Ordu Şehir Merkezine Ulaşım

Her iki ile de yakın mesafede, ortak bir havalimanı olarak hizmet veren Ordu Giresun Havalimanı, Ordu şehir merkezine 18 km uzaklıktadır. Havaalanı ve şehir arasındaki ulaşım, otobüs ve taksilerle sağlanmaktadır.

 

Ordu Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular