İzmir Samsun Uçak Bileti

 

İzmir’den Samsun’a en hızlı ve rahat gitmenin yolu İzmir Samsun uçak bileti satın alarak uçuş yolculuğunu tercih etmek.

İzmir Samsun arası uçuş süresi ortalama 1 saat 35 dakikadır.

İzmir’den Samsun’a uçmak için İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gitmeniz gerekir.

İzmir Samsun uçuşlarında da diğer uçuşlarda olduğu gibi check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğinizden; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmanız gerekir.

İzmir Samsun uçak bileti alırken size bildirilen bagaj limitine dikkat etmeniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı engelleyecektir

İzmir Samsun uçak bileti aldıktan sonra, uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1,5 saat önce İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda olmalısınız.

Samsun uçak bileti alıp İzmir Samsun uçağıyla Samsun şehrine gelenler, Samsun’daki tek havaalanı olan Samsun Çarşamba Havalimanı’na inerler. Samsun şehir merkezine 19 km uzaklıkta bulunan Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan Samsun’da herhangi bir merkezi noktaya taksi, özel araç ya da Havaş servisleri dışında, araç kiralama yöntemiyle de ulaşım sağlanabilir.

Bilhassa yoğun dönemlerde yapacağınız ziyaretlerde Samsun otelleri fırsatlarını önceden takip ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

İzmir Samsun uçak bileti satın alarak Samsun’a ulaşan yolcular; Samsun yakınında bulunan Sinop, Ordu, Trabzon, Giresun gibi Karadeniz illerine de kolaylıkla gidebilirler.

İzmir Samsun Ucuz Uçak Bileti

İzmir Samsun ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi önceden belirlemenizi ve İzmir Samsun uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek rezervasyon yaptırmanızı öneririz. 

İzmir Samsun Ucuz Uçak Bileti Fiyatları

İzmir Samsun uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayoluna göre değişiklik gösterir. Bilhassa yoğun dönemlerde planladığınız İzmir Samsun arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artacaktır. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da İzmir uçak bileti için erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 

İzmir Samsun Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular