İzmir Van Uçak Bileti

 

İzmir’den Van’a en hızlı ve konforlu şekilde gitmenin yolu İzmir-Van uçak bileti satın alarak uçak yolcuğu yapmak.

İzmir Van arası uçuş süresi ortalama 2 saat 10 dakikadır.

İzmir’den Van’a uçmak için önce İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gitmeniz gerekir. İzmir şehir merkezine 13 km (20 dakika) uzaklıktaki Gaziemir ilçesinde yer alan İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na; Havaş otobüsleri, belediye otobüsleri, tren, taksi veya şahsi aracınızla ulaşabileceğiniz gibi, araç kiralama şirketlerinden de faydalanabilirsiniz.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi İzmir Van uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlatmamızda fayda var.

İzmir Van uçak bileti alırken size sunulan bagaj limitine dikkat etmeniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı engelleyecektir.

Van şehrine İzmir’den gitmek için önce İzmir Van uçak bileti almanız gerekir. İzmir Van uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1,5 saat önce İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda olmanız, uçuşunuza doğru zamanda yetişmek için faydalı olacaktır.

İzmir Van ucuz uçak bileti alarak Van’a gelen yolcular; şehir merkezine 5 km uzaklıktaki Van Ferit Melen Havalimanı’na iniş yaparlar. Ferit Melen Havaalanı’ndan Van şehrindeki herhangi bir noktaya taksi, minibüs veya belediye otobüsleri ile gidilebilir. Havaalanı içinde yer alan araç kiralama ofislerinden araç kiralamak da bir seçenek.

Doğu Anadolu’da bulunan Van şehri, Türkiye’nin en kalabalık 9. şehri olma özelliğine sahip. 

İzmir çıkışlı Van uçak bileti satın alan Van yolcuları; Van’ın komşu olduğu Ağrı, Hakkari gibi şehirlerimizi de rahatlıkla ziyaret edebilirler.

İzmir Van Ucuz Uçak Bileti

İzmir Van ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi mümkün olduğunca önceden belirlemenizi ve İzmir Van uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. 

İzmir Van Ucuz Uçak Bileti Fiyatları 

İzmir Van uçak bileti fiyatları, bu bölgeye gideceğiniz döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik göstermektedir. İzmir Van arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da İzmir uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 

İzmir Van Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular