Kayseri İzmir Uçak Bileti

Kayseri İzmir
08.10.2023
airline
₺2.588,72 Ara
Kayseri İzmir
16.10.2023
airline
₺2.208,72 Ara
Kayseri İzmir
31.10.2023
airline
₺1.828,72 Ara
Kayseri İzmir
10.11.2023
airline
₺1.774,99 Ara
Kayseri İzmir
30.11.2023
airline
₺1.324,99 Ara

 

Kayseri’den İzmir’e en hızlı ve konforlu şekilde gitmenin yolu Kayseri-İzmir uçak bileti satın alarak uçak yolcuğu yapmak.

Kayseri İzmir arası uçuş süresi ortalama 1 saat 25 dakikadır.

Kayseri’den İzmir’e uçmak için önce Kayseri Erkilet Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Kayseri Erkilet Havalimanı'na gitmek için, Kayseri'nin birçok noktasından hareket eden özel havaalanı servislerini ya da belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi Kayseri İzmir uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlatalım.

Kayseri İzmir uçak bileti alırken size sunulan bagaj limitine dikkat etmeniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı engelleyecektir.

Alaçatı, Şirince, Saat Kulesi, Efes, Kuş Cenneti, Bozdağ Kayak Merkezi gibi yerleriyle ilgi gören İzmir şehrine Kayseri’den gitmek için önce Kayseri İzmir uçak bileti almanız gerekir. Kayseri İzmir uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden 1,5 saat önce Kayseri Erkilet Havalimanı’nda olmanızı tavsiye ederiz.

İzmir uçak bileti alıp Kayseri İzmir uçağıyla Adnan Menderes Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra İzmir'in birçok ilçesine ve Alsancak gibi merkezi noktalarına İZBAN, belediye otobüsleri, HAVAŞ otobüsleri, taksi ya da araç kiralama seçeneklerinden biriyle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kayseri İzmir uçak bileti satın alan İzmir yolcuları; İzmir civarında bulunan Urla, Foça, Çeşme, Seferihisar gibi turistik tatil beldelerine de rahatlıkla ulaşabilirler.

Kayseri İzmir Ucuz Uçak Bileti

Kayseri İzmir ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi mümkün olduğunca önceden belirlemenizi ve Kayseri İzmir uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. 

Kayseri İzmir Uçak Bileti Fiyatları

Kayseri İzmir uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik gösterir. Kayseri İzmir arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da Kayseri uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanabilirsiniz.

 

Kayseri İzmir Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular