Kayseri İzmir Uçak Bileti

Kayseri’den İzmir’e en hızlı ve konforlu şekilde gitmenin yolu Kayseri-İzmir uçak bileti satın alarak uçak yolcuğu yapmak.

Kayseri İzmir arası uçuş süresi ortalama 1 saat 25 dakikadır.

Kayseri’den İzmir’e uçmak için önce Kayseri Erkilet Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Kayseri Erkilet Havalimanı'na gitmek için, Kayseri'nin birçok noktasından hareket eden özel havaalanı servislerini ya da belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi Kayseri İzmir uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlatalım.

Kayseri İzmir uçak bileti alırken size sunulan bagaj limitine dikkat etmeniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı engelleyecektir.

Alaçatı, Şirince, Saat Kulesi, Efes, Kuş Cenneti, Bozdağ Kayak Merkezi gibi yerleriyle ilgi gören İzmir şehrine Kayseri’den gitmek için önce Kayseri İzmir uçak bileti almanız gerekir. Kayseri İzmir uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden 1,5 saat önce Kayseri Erkilet Havalimanı’nda olmanızı tavsiye ederiz.

İzmir uçak bileti alıp Kayseri İzmir uçağıyla Adnan Menderes Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra İzmir'in birçok ilçesine ve Alsancak gibi merkezi noktalarına İZBAN, belediye otobüsleri, HAVAŞ otobüsleri, taksi ya da araç kiralama seçeneklerinden biriyle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kayseri İzmir uçak bileti satın alan İzmir yolcuları; İzmir civarında bulunan Urla, Foça, Çeşme, Seferihisar gibi turistik tatil beldelerine de rahatlıkla ulaşabilirler.

KAYSERİ İZMİR UCUZ UÇAK BİLETİ

Kayseri İzmir ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi mümkün olduğunca önceden belirlemenizi ve Kayseri İzmir uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. 

KAYSERİ İZMİR UÇAK BİLETİ FİYATLARI

Kayseri İzmir uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik gösterir. Kayseri İzmir arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da Kayseri uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

KAYSERİ'DEN İZMİR'E UÇAKLA KAÇ SAATTE GİDİLİR?

727 km’lik Kayseri İzmir uçuş hattında ortalama uçuş süresi 1 saat 25 dakikadır.

KAYSERİ İZMİR UÇAK BİLETİ FİYATLARI NASILDIR?

Önceden rezervasyon yaptırmanız, Kayseri İzmir uçak bileti satın alırken ucuz bilet bulma ihtimalinizi artırır. Kayseri’den İzmir’e giderken ucuz uçak bileti bulabileceğiniz birkaç havayolu şirketi bulunuyor.

KAYSERİ'DEN İZMİR’E UCUZ UÇAK BİLETİ NASIL BULURUM?

Kayseri İzmir arası ucuz uçak bileti avantajından faydalanmak için, uçuş tarihinizden yaklaşık 87 gün öncesinden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

KAYSERİ İZMİR ARASI UCUZ UÇAK BİLETİ SATAN HAVAYOLLARI HANGİLERİDİR?

SunExpress ve Pegasus, Kayseri İzmir rotasında ucuz uçak bileti bulabileceğiniz firmaların başında geliyor. Bunların dışında, THY’nin erken rezervasyon seçeneklerinden faydalanarak İzmir ucuz uçak bileti satın almanız da mümkün.

KAYSERİ İZMİR ARASI UÇUŞLAR ARASINDAUCUZ BİLET (EN UYGUN FİYAT) NE KADARDIR?

Önümüzdeki 3 ay içinde Kayseri İzmir arası tek yönUCUZ uçak bileti 100-150 TL aralığında iken, gidiş dönüşUCUZ uçak bileti ise 300-350 TL aralığındadır.

Önümüzdeki 1 ay içinde Kayseri İzmirUCUZ uçak bileti SunExpress’in biletidir.

Kayseri’den İzmir’e bu fiyatlardan daha ekonomik yolculuk düşünenler Kayseri İzmir otobüs bileti satın alabilirler.

KAYSERİ İZMİR ARASI HATTA EN SIK UÇAN HAVAYOLU FİRMALARI HANGİLERİDİR?

Kayseri İzmir arası uçuş seferi bulunan toplam 4 havayolu şirketi var. Kayseri-İzmir arası en çok uçuş yapan havayolu firmaları: Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, SunExpress ve Pegasus.

KAYSERİ İZMİR ARASI HAFTALIK KAÇ UÇUŞ YAPILIYOR?

Kayseri İzmir arası uçuş hattında haftada 296, günde ise 43 uçuş yapılıyor.

Pegasus’un Kayseri’den İzmir’e günlük sefer sayısı 12.

Türk Hava Yolları’nın Kayseri’den İzmir’e günlük sefer sayısı 20. 

Anadolu Jet’in Kayseri’den İzmir’e günlük sefer sayısı ise 11.

KAYSERİ ŞEHRİNDEN İZMİR ŞEHRİNE UCUZ BİLETLE GİTMEK İÇİNUYGUN DÖNEM HANGİSİDİR?

Mayıs, Haziran ve Temmuz ayları; Kayseri İzmir uçak bileti alırken en yüksek fiyatlara rastlayacağınız dönemlerdir.  

En düşük fiyata Kayseri İzmir uçak bileti alabileceğiniz aylar ise: Kasım, Aralık ve Şubat.

Bu dönemlerde yapacağınız tatil planlarında yoğunluk sebebiyle mağduriyet yaşamamanız için, İzmir otelleri fırsatlarını takip etmenizi ve erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

KAYSERİ ŞEHRİNDEN İZMİR ŞEHRİNE UCUZ BİLETLE GİTMEK İÇİNUYGUN GÜN HANGİSİDİR?

Günlerden perşembe Kayseri İzmir uçak bileti içinUCUZ gün iken, pazartesi ise en pahalı gün.

KAYSERİ İZMİR ARASIUCUZ UÇAK BİLETİ İÇİN NEDEN PAZARAMA TATİL’İ TERCİH ETMELİYİM?

Diğer tüm seyahatlerinizde olduğu gibi, Kayseri İzmir ucuz uçak bileti alırken de Kayseri İzmir hattında uçuş yapan havayolu şirketlerini, uygun uçuş seferlerini ve tüm fiyatları tek bir platformda görüntüleyebilmeniz için artık Pazarama Tatil var.

Birçok havayolu şirketiyle özel anlaşması olan Pazarama Tatil’in özellikle yoğun dönemlerdeki çok özel kampanyaları, ucuz uçak bileti almak isteyenler için en ideal ve en basit adres.

Kayseri’den İzmir’e yapacağınız uçuşlarda; başta fiyatlar olmak üzere seyahatinizde ihtiyacınız olabilecek uygun seçenekler Pazarama Tatil’de.

KAYSERİ ŞEHRİNDE, KAYSERİ İZMİR ARASI UÇUŞ YAPAN HAVAALANLARI HANGİLERİDİR?

Kayseri’den İzmir’e uçakla ulaşım için Kayseri Erkilet Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Başka şehirlerden Kayseri’ye gelerek Kayseri İzmir uçuşu gerçekleştirmek isterseniz, günübirlik veya uzun süreli konaklamalarınız için Kayseri otelleri ile iletişime geçerek uygun fiyatlı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

İZMİR ŞEHRİNDE HANGİ HAVAALANLARI BULUNUR?

Kayseri’den İzmir’e gelen yolcular İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na iniş yaparlar. Çünkü İzmir’deki tek havaalanı İzmir Adnan Menderes Havaalanı’dır.

KAYSERİ İZMİR UÇUŞ HATTINDA SEYAHAT KISITLAMASI VAR MI?

COVID-19 döneminde seyahat kısıtlamaları dönemlere göre değişiklik gösterebilir. Kayseri İzmir uçuşlarınızla ilgili kısıtlama/varış yerinizle ilgili karantina gibi bilgiler için havayolu şirketinizle iletişime geçebilir, tüm güncel bilgilere bu şekilde ulaşabilirsiniz.

COVID-19 SALGIN DÖNEMİNDE KAYSERİ İZMİR UÇUŞ HATTINDA SEFER YAPAN HAVAYOLLARININ GÜVENLİK TEDBİRLERİ NELER?

Kayseri’den İzmir’e uçuş seferleri olan bütün havayolu şirketlerinin, pandemi dönemine özel ek güvenlik tedbirleri mevcut. Havayolu şirketlerine göre değişiklik gösterebilen bu tedbirler, yolcuların rahatça uyum sağlayabilecekleri şekilde düzenlenmektedir.

Maske zorunluluğu

Kayseri İzmir uçak bileti alarak yapacağınız Kayseri İzmir uçuşlarında maske takmanız zorunludur.

Sağlık koruma tedbirleri

Günlük rutin ve kapsamlı temizliklerin yanı sıra, tüm İzmir uçuşlarında HEPA (Yüksek Verimli Partikül Hava) kabin filtreleri bulunmaktadır.

Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni

Kayseri İzmir arası uçuşlarda karantina kuralları gereğince uçuş oturma düzenleri değişiklik gösterebiliyor.

Uçuş öncesi testler

Kayseri’den İzmir’e yapılan uçuşların öncesinde yolculardan antikor testi ve semptom testi yaptırmaları istenebilir.

Esnek iptal politikası

Diğer uçak biletlerinde olduğu gibi, Kayseri’den İzmir’e yapılan uçuşlardaki bilet değişiklik durumlarında da, ücretlerinden feragat edilen uçuş seçenekleri bulunmaktadır. 

COVID-19 SALGINI SEBEBİYLE KAYSERİ’DEN İZMİR’E YAPILAN UÇUŞLARDA ESNEK İPTAL POLİTİKASI UYGULAYAN HAVAYOLU ŞİRKETLERİ HANGİLERİDİR?

Kayseri Erkilet Havalimanı-İzmir Adnan Menderes Havalimanı arası uçuşlarda iptal ve değişiklik ücretlerinden feragat eden havayolu şirketleri: SunExpress ve Pegasus Airlines. Rezervasyon sürecinizde bu havayolu şirketlerinin esnek iptal şartlarını inceleyebilirsiniz.