Kayseri Uçak Bileti

 

İç Anadolu Bölgesi'nde, Erciyes Dağı eteklerinde kurulmuş olan Kayseri şehri, Tarihi İpek Yolu üzerinde yer alması dolayısıyla ticaret alanında daima önemli yere sahip olmuş. Tarihi M.Ö. 4000’Ii yıllara kadar uzanan Kayseri’de farklı medeniyetlerin izleri görülüyor.

1,5 milyona yaklaşan nüfusuyla Kayseri, Türkiye’de mobilya sektörünün merkezi olarak biliniyor. Camileri, kümbetleri, inanç merkezleri, hanları, medreseleri, hamamları ve bedestenleriyle dikkat çeken şehrin sosyal hayatı üniversite öğrencileri sayesinde hareketleniyor.

Kayseri’yle tanışmak için tek yapmanız gereken uygun fiyata bir Kayseri uçak bileti almak.

Kayseri’den en çok uçuşun yapıldığı İstanbul, Antalya ve İzmir şehirlerine gitmek için, Pazarama Tatil’in eşsiz avantajlarından faydalanarak İzmir uçak bileti, İstanbul uçak bileti, Antalya uçak bileti satın alabilirsiniz.

İstanbul Kayseri arasında her gün 20 uçuş seferi gerçekleştiriliyor.

Kayseri ucuz uçak bileti alarak Kayseri’ye geldiğinizde Kayseri’deki tek havaalanı olan Kayseri Erkilet Havalimanı’na ineceksiniz. 

Farklı havayolu şirketlerinin kampanyalarını takip edip Kayseri uçak bileti alarak siz de Kayseri’nin tarihi güzellikleriyle tanışabilirsiniz.

Tuz Gölü, Kapadokya gibi turistik lokasyonlara yakın olmasıyla da bilinen Kayseri size yalnızca bir uçak bileti mesafede.

KAYSERİ UÇAK BİLETİ FİYATLARI

Kayseri uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik gösterir. Türkiye Kayseri arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da örneğin İstanbul’dan Kayseri’ye geldiyseniz Kayseri İstanbul uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanabilirsiniz.

KAYSERİ UCUZ UÇAK BİLETİ

Kayseri ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi mümkün olduğunca önceden belirlemenizi ve Kayseri uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

KAYSERİ’YE NASIL GİDİLİR?

Türkiye'nin birçok yerinden ve Avrupa'nın bazı şehirlerinden Kayseri’ye direkt uçuşlar mevcut. İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İzmir Adanan Menderes Havalimanı, Diyarbakır Havalimanı, Samsun Havalimanı ve Antalya Havalimanı; Kayseri uçak bileti alan herkesin Kayseri’ye uçabilecekleri destinasyonlar.

Ayrıca, Türkiye’nin birçok yerinden, dilediğiniz otobüs firmasından alacağınız Kayseri otobüs bileti ile de Kayseri’ye kolayca gidebilirsiniz. 

Fırsatları takip ederek Kayseri ucuz uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1,5 saat önce uçağa bineceğiniz havaalanında olmalısınız.

Check-in sırasında ek ödeme yapmak istemeyenlere, Kayseri uçak bileti alırken sunulan bagaj limitine dikkat etmelerini tavsiye ederiz.

KAYSERİ’DE GEZİLECEK YERLER

3.196 metre yüksekliğindeki Erciyes Dağı ve Kayak Merkezi, Kayseri denince ilk akla gelen destinasyonlar.

Türk tarihinin ilk akıl hastanelerinden biri olan Gevher Nesibe Şifahanesi (Tıp Müzesi), Soğanlı Harabeleri, dünyanın en yüksek ikinci şelalesi olarak bilinen Kapuzbaşı Şelalesi, rafting ve doğa sporlarının çokça tercih ettiği Zamanta Nehri, Sultan Sazlığı Kuş Cenneti, Anadolu tarihi açısından çok önem taşıyan Kültepe (Kanesh) Höyüğü de Kayseri uçak bileti alarak gelebileceğiniz Kayseri’de mutlaka görmeniz gereken diğer yerler.

KAYSERİ HAVALİMANI’NDAN KAYSERİ ŞEHİR MERKEZİNE ULAŞIM

Kayseri şehir merkezine 5 km mesafedeki Kayseri Havalimanı’ndan şehir merkezine kolayca ulaşabileceğiniz transfer seçenekleri mevcut. Araç kiralama firmalarından dilediğiniz aracı kiralayarak da şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. 

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

KAYSERİ’YE UÇAKLA KAÇ SAATTE GİDİLİR?

İstanbul Kayseri: 1 saat 15 dakika

Antalya Kayseri: 1 saat 10 dakika

İzmir Kayseri: 1 saat 20 dakika

Bodrum Kayseri: 3 saat 25 dakika

Dalaman Kayseri: 3 saat 15 dakika

KAYSERİ UÇAK BİLETİ FİYATLARI NASILDIR?

Önceden rezervasyon yaptırmanız, Türkiye’den Kayseri uçak bileti satın alırken ucuz bilet bulma ihtimalinizi artırır. Kayseri’ye seyahat ederken ucuz uçak bileti bulabileceğiniz birkaç havayolu şirketi bulunuyor.

KAYSERİ’YE UCUZ UÇAK BİLETİ NASIL BULURUM?

Pratik seyahat rehberiniz Pazarama Tatil; Kayseri ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanmak için en az 90 gün öncesinden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyor.

KAYSERİ UCUZ UÇAK BİLETİ İÇİN EN UYGUN FİYAT NE KADARDIR?

Türkiye ve Kayseri arasındaki uçuş hattında, önümüzdeki 3 aylık dönemde tek yön en uygun uçak bileti 250 TL civarında seyreden İstanbul Kayseri uçuşudur. Gidiş-dönüş en ucuz bilet de yine İstanbul Kayseri biletidir.

Önümüzdeki 3 aylık dönemde ucuz uçak bileti alabileceğiniz rotalar ise şöyle: Antalya-Kayseri, İzmir-Kayseri, İstanbul-Kayseri. Kayseri’ye gitmek için daha da ucuz bilet almak isteyenler Kayseri otobüs bileti satın alabilirler.

KAYSERİ ŞEHRİNE EN SIK UÇAN HAVAYOLU ŞİRKETİ HANGİSİ?

Pegasus, Anadolu Jet, Türk Hava Yolları, Lufthansa ve SunExpress; Türkiye ve Kayseri arasında en sık uçan havayolu firmalarıdır.

En popüler rota Antalya-Kayseri uçuş rotasıdır. THY ve Pegasus bu uçuş hattında en sık uçan havayolu şirketleridir.

KAYSERİ ŞEHRİNDE HANGİ HAVAALANLARI BULUNUR?

Türkiye’nin herhangi bir yerinden Kayseri uçak bileti alarak Kayseri’ye gelen yolcular şehir merkezine 5 km mesafedeki Kayseri Erkilet Havalimanı’na inerler.

KAYSERİ THY UÇAK BİLETİ FİYATLARI NASILDIR?

Önceden rezervasyon yaptırmanız halinde, Türkiye’nin herhangi bir yerinden THY Kayseri ucuz uçak bileti bulmanız oldukça mümkün.

KAYSERİ PEGASUS UÇAK BİLETİ FİYATLARI NASILDIR?

Pegasus firması, Kayseri ucuz uçak bileti bulma şansınızın çok olduğu firmaların başında gelir. Önceden rezervasyon yaptırmanız halinde, Türkiye’nin herhangi bir yerinden Pegasus Kayseri ucuz uçak bileti bulma olasılığınız çok yüksek.

KAYSERİ ŞEHRİNE UCUZ BİLET ALMAK İÇİN EN UYGUN DÖNEM HANGİSİDİR?

Haziran ve Temmuz ayları Kayseri uçak bileti alırken en yüksek fiyatlara rastlayacağınız aylar.  

En düşük fiyata Kayseri ucuz uçak bileti alabileceğiniz aylar ise Şubat ve Mart. 

Özellikle uçak bileti fiyatlarının düşük olduğu dönemlerde yoğunluk da daha fazla olacağından, bu dönemlerde yapacağınız tatil planlarında mağduriyet yaşamamanız için Kayseri otelleri fırsatlarını takip etmenizi ve erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

TÜRKİYE KAYSERİ ARASI EN UCUZ UÇAK BİLETİ İÇİN NEDEN PAZARAMA TATİL’İ TERCİH ETMELİYİM?

Kayseri ucuz uçak bileti alırken Türkiye Kayseri arası uçuş yapan havayolu şirketlerini, uygun uçuş seferlerini ve tüm fiyatları tek bir platformda görebilmeniz için hayatı kolaylaştıran bir seyahat siteniz var: Pazarama Tatil.

Birçok havayolu şirketiyle özel anlaşması olan Pazarama Tatil’in özellikle yoğun dönemlerdeki çok özel kampanyaları, ucuz uçak bileti almak isteyenler için en vazgeçilmez adres.

Diğer tüm uçuşlarınızda olduğu gibi Kayseri’ye yapacağınız uçuşlarda da; ucuz bilet seçenekleri başta olmak üzere seyahatinizde ihtiyacınız olabilecek tüm uygun seçenekler Pazarama Tatil’de.

Esnek iptal politikası

Diğer uçak biletlerinde olduğu gibi, Kayseri’ye yapılan uçuşlardaki bilet değişiklik durumlarında da ücretlerinden feragat edilen uçuş seçenekleri bulunmaktadır.