Maximum Kart'ınızla Araç Kirlama Rezervasyonunuza 300 TL MaxiPuan


Maximum Kart'ınızla 3-31 Temmuz 2024 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri araç kiralama rezervasyonunuza 300 TL MaxiPuan!


Kampanya Detayları;
Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında 'Kampanyalar' bölümünden ilgili kampanyadaki 'KATIL' butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartı, Maximum, Maximiles markalı tüm bireysel kredi kartları.

Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Maxipara Kartları, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ödül Kullanımı:
*
MaxiPuan'lar 07.08.2024 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan'ların son kullanma tarihi 30 Eylül 2024'tür.
*Bankamız POS'larında yapılan işlemler kampanya kapsamında sayılacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 300 TL MaxiPuan kazanabilir.
*Kampanya kriterlerinin yerine getirilmesi ve kampanya kapsamında en son kullanılan kartın Maximum Kart olması durumunda ödül MaxiPuan olarak yüklenecektir. 
*Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda ise MaxiMil'e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir.
*Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil olarak uçak bileti alımında ve otel rezervasyonlarında kullanılabilecek olmakla birlikte açık avans bulunması durumunda kazanılan MaxiPuanlar ile avans kapatılması mümkün olmayacaktır.


Türkiye İş Bankası A.Ş. önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.