Ankara Trabzon Uçak Bileti

 

Ankara’dan Trabzon’a en hızlı şekilde gitmek için yapmanız gereken, uçuş tarihinizden önce vakit kaybetmeden bir Ankara-Trabzon uçak bileti satın alarak uçak yolcuğu yapmak.

Ankara Trabzon arası uçuş süresi ortalama 1 saat 15 dakikadır.

Ankara’dan Trabzon’a uçmak için önce Ankara Esenboğa Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için, Ankara'nın birçok noktasından hareket eden özel havaalanı servislerini ya da belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi Ankara Trabzon uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

Ankara Trabzon uçak bileti alırken size sunulan bagaj limitine dikkat etmeniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı önleyecektir.

Sümela Manastırı, Uzungöl, Atatürk Evi ve Müzesi gibi yapılarıyla çok ilgi gören Trabzon şehrine Ankara’dan gitmek için önce Ankara Trabzon uçak bileti almanız gerekir. Ankara Trabzon ucuz uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden 1,5 saat önce Ankara Esenboğa Havalimanı’nda olmanız gerekir.

Trabzon uçak bileti alıp Ankara Trabzon uçağıyla Trabzon Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra Trabzon'un birçok ilçesine ve civar illerine kolayca ulaşabileceğiniz transfer seçenekleri mevcut.

Ankara Trabzon uçak bileti alarak Trabzon’a gelenler, Karadeniz’in diğer güzel şehirleri olan Rize, Giresun, Ordu, Artvin, Samsun, Sinop gibi illere de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler.

ANKARA TRABZON UCUZ UÇAK BİLETİ

Ankara Trabzon ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi mümkün olduğunca önceden belirlemenizi ve Ankara Trabzon uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

ANKARA TRABZON UÇAK BİLETİ FİYATLARI

Ankara Trabzon uçak bileti fiyatları, gideceğiniz mevsime, döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik gösterebilir. Ankara Trabzon arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz de o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da Ankara uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanmanız da bütçenizin yararına olacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

ANKARA'DAN TRABZON’A UÇAKLA KAÇ SAATTE GİDİLİR?

582 km’lik Ankara Trabzon uçuş hattında yapılacak en hızlı uçuş 1 saat 15 dakika sürer.

ANKARA TRABZON UÇAK BİLETİ FİYATLARI NASILDIR?

Önceden rezervasyon yaptırmanız, Ankara Trabzon uçak bileti satın alırken ucuz bilet bulma ihtimalinizi artırır. Ankara’dan Trabzon’a giderken ucuz uçak bileti satın alabileceğiniz birkaç havayolu şirketi bulunuyor.

ANKARA'DAN TRABZON’A UCUZ UÇAK BİLETİ NASIL BULURUM?

Ankara Trabzon arası ucuz uçak bileti avantajından faydalanmak için uçuş gününüzden ortalama 89 gün önce rezervasyon yapmanız ideal olandır.

ANKARA TRABZON ARASI UCUZ BİLET SATAN HAVAYOLLARI HANGİLERİDİR?

Pegasus Airlines ve Anadolu Jet havayolları, Ankara Trabzon rotasında ucuz uçak bileti bulabileceğiniz firmalar. Bunların dışında, THY’nin erken rezervasyon seçeneklerinden faydalanarak ucuz uçak bileti satın almanız da oldukça mümkün.

ANKARA TRABZON ARASI UÇUŞLAR ARASINDA UCUZ BİLET (EN UYGUN FİYAT) NE KADARDIR?

Önümüzdeki 3 ay içinde Ankara Trabzon arası tek yönUCUZ uçak bileti 223 TL, gidiş dönüşUCUZ uçak bileti ise 460 TL’dir.

Önümüzdeki 1 ay içinde Ankara Trabzon arasındaUCUZ uçak bileti Anadolu Jet firmasına ait 283 TL’lik uçak biletidir.

Ankara’dan Trabzon’a daha uygun fiyatlı bir seyahat düşünenler Ankara Trabzon otobüs bileti satın alarak da Trabzon’a gidebilirler.

ANKARA'DAN  TRABZON'A EN SIK UÇAN HAVAYOLU FİRMALARI HANGİLERİDİR?

Ankara Trabzon arasında en çok uçuş seferi yapan havayolu firmaları: Türk Hava Yolları, Anadolu Jet ve Pegasus. Bu firmaların herhangi birinden bir ucuz uçak bileti satın alarak Ankara’dan Trabzon’a gitmenin en kesin yolu ise her uçuş planında olduğu gibi erken rezervasyondan geçiyor.

ANKARA TRABZON AKTARMASIZ UÇUŞ YAPAN KAÇ HAVAYOLU ŞİRKETİ VAR?

Aktarmasız Ankara Esenboğa - Trabzon uçuşu yapan 3 havayolu şirketi bulunuyor.

ANKARA TRABZON ARASI HAFTALIK KAÇ UÇUŞ VARDIR?

Ankara Trabzon arası uçuş hattında haftada 333, günde ise toplam 51 uçuş yapılıyor.

Pegasus’un Ankara’dan Trabzon’a günlük sefer sayısı 21.

Türk Hava Yolları’nın Ankara’dan Trabzon’a günlük sefer sayısı 16.

Anadolu Jet’in Ankara’dan Trabzon’a günlük sefer sayısı ise 14.

ANKARA ŞEHRİNDEN TRABZON ŞEHRİNE UCUZ UÇAK BİLETİ BULMAK İÇİNUYGUN DÖNEM HANGİSİDİR?

Nisan, Mayıs ve Temmuz ayları; Ankara Trabzon uçak bileti alırken en yüksek fiyatlara rastlayacağınız dönemler.

Bu dönemlerde yapacağınız tatil planlarında öngörülen yoğunluk sebebiyle mağduriyet yaşamamanız için, Trabzon otelleri fırsatlarını takip etmenizi ve erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Ekim, Kasım ve Aralık ayları ise en düşük fiyata Ankara Trabzon uçak bileti alabileceğiniz aylardır.

Ankara çıkışlı Trabzon ucuz uçak bileti bulabileceğinizUYGUN ay Ağustos.

ANKARA ŞEHRİNDEN TRABZON ŞEHRİNE EN UCUZ BİLET HANGİ GÜNLERDE VAR?

Salı Ankara Trabzon uçak bileti içinUCUZ, cuma ise en pahalı gün.

ANKARA TRABZON ARASI UCUZ UÇAK BİLETİ İÇİN NEDEN PAZARAMA TATİL’İ TERCİH ETMELİYİM?

Ankara Trabzon ucuz uçak bileti alırken Ankara Trabzon hattında uçuş yapan havayolu şirketlerini, uygun uçuş seferlerini ve tüm fiyatları tek bir platformda görüntüleyebilmeniz için artık Pazarama Tatil var.

Pazarama Tatil’in birçok havayolu şirketiyle özel anlaşması olması, seyahat planınızda çok avantajlı seçenekleri bir arada bulmanız için önemli bir etken.

Pazarama Tatil’in özellikle yoğun dönemlerdeki çok özel kampanyaları, ucuz uçak bileti almak isteyenler için en ideal adres.

Ankara’dan Trabzon’a yapacağınız uçuşlarda; başta fiyatlar olmak üzere seyahatinizde ihtiyacınız olabilecekUYGUN seçenekleri Pazarama Tatil’de bulabileceksiniz.

ANKARA ŞEHRİNDE, ANKARA TRABZON ARASI UÇUŞ YAPAN HAVAALANLARI HANGİLERİDİR?

Ankara’dan Trabzon’a uçakla ulaşım için önce Ankara Esenboğa Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Başka şehirlerden Ankara’ya gelerek Ankara Trabzon uçuşu gerçekleştirmek isterseniz, günübirlik veya uzun süreli konaklamalarınız için Ankara otelleri ile iletişime geçerek uygun fiyatlı avantajlardan faydalanabilirsiniz.

TRABZON ŞEHRİNDE HANGİ HAVAALANLARI VARDIR?

Ankara’dan Trabzon’a gelen yolcular Trabzon Havalimanı’na iniş yaparlar. Çünkü Trabzon’daki tek havaalanı Trabzon Havaalanı’dır.

Esnek iptal politikası

Diğer uçak biletlerinde olduğu gibi, Ankara’dan Trabzon’a yapılan uçuşlardaki bilet değişiklik durumlarında da, ücretlerinden feragat edilen uçuş seçenekleri bulunmaktadır.