Antalya Adana Uçak Bileti

Antalya’dan Adana’ya en hızlı şekilde gitmek için uçuş yolculuğunu tercih etmeniz ve hemen bir Antalya-Adana uçak bileti satın almanız gerekir.

Antalya Adana arası en hızlı uçuş süresi 1 saattir.

Antalya’den Adana’ya uçmak için öncelikle Antalya Adnan Menderes Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Antalya'in en turistik beldelerinden biri olan Çeşme'den Antalya Adanan Menderes Havalimanı'na gitmek isteyenler özel otobüslere binebilirler. Antalya'in birçok ilçesinden havaalanına giden belediye otobüsleri ve raylı sistem de Adnan Menderes Havalimanı’na ulaşım için en hızlı alternatifler.

Antalya Adana uçuşlarında da diğer uçuşlarda olduğu gibi check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğinizden; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgeniz mutlaka yanınızda olsun.

Antalya Adana uçak bileti alırken size bildirilen bagaj limitine dikkat ederseniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı gerekmeyecektir

Antalya Adana uçak biletinizi aldıktan sonra, uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1 saat önce Antalya Adnan Menderes Havalimanı’nda olmalısınız.

Antalya Adana uçak bileti satın alarak Adana’ya ulaşan yolcular; Şakirpaşa Havalimanı’na iniş yapacaklar.

Adana uçak bileti alarak Adana’ya kadar gelenler; Adana yakınında bulunan Hatay, Maraş, Antep, Kayseri, Niğde gibi illere de kolaylıkla seyahat edebilirler.

ANTALYA ADANA UCUZ UÇAK BİLETİ

Antalya Adana ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi önceden belirlemenizi ve Antalya Adana uçak bileti fiyatlarını kontrol ederek rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

ANTALYA ADANA UÇAK BİLETİ FİYATLARI

Antalya Adana uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayoluna göre değişiklik gösterir. Bilhassa yaz dönemlerinde ve bayram tatillerinde oluşan yoğunluktan dolayı; Antalya Adana arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da Antalya uçak bileti için erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

ANTALYA'DAN ADANA'YA UÇAKLA KAÇ SAATTE GİDİLİR?

398 km mesafelik Antalya Adana hattında en kısa uçuş süresi 1 saat, ortalama uçuş süresi ise 1 saat 4 dakikadır.

ANTALYA ADANA UÇAK BİLETİ FİYATLARI NASILDIR?

Önceden rezervasyon yaptırdığınız takdirde, Antalya Adana için rahatlıkla ucuz uçak bileti bulabilirsiniz. Antalya’dan Adana’ya ucuz uçak bileti satın alarak gidebileceğiniz birkaç havayolu şirketi olması, ucuz bilet seçeneklerini kıyaslama şansınızın olması demektir.

ANTALYA'DAN ADANA’YA UCUZ UÇAK BİLETİ NASIL BULURUM?

Antalya Adana ucuz uçak bileti bulmak için uçuş tarihinizden en az 32 gün önce rezervasyon yapmanızı tavsiye ediyoruz.

ANTALYA ADANA UCUZ UÇAK BİLETİ SATAN HAVAYOLLARI HANGİLERİDİR?

Antalya’dan Adana’ya gitmek isteyen yolcularınUCUZ uçak bileti bulabilecekleri havayolu şirketleri Pegasus ve SunExpress.

ANTALYA ADANA ARASI HATTA EN SIK UÇAN HAVAYOLU FİRMALARI HANGİLERİDİR?

Antalya Adana ucuz uçak bileti alarak seyahat edeceğiniz rotada uçuş gerçekleştiren 4 havayolu şirketi bulunuyor. Bunlar arasında en çok uçak seferi olan firmalar: Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet ve SunExpress. Bu firmalardan hemen bir Adana uçak bileti satın alarak Adana’ya konforlu bir şekilde gidebilirsiniz.

ANTALYA ADANA UÇAK BİLETİ FİYATLARI ARASINDAUCUZ UÇAK BİLETİ NE KADARDIR?

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Antalya Adana arası tek yönUCUZ uçak bileti 100 TL’dir. Antalya Adana arası gidiş dönüşUCUZ uçak bileti ise 200 TL’dir.

Önümüzdeki 1 ay içinde Antalya Adana arasında tespit edilenUCUZ uçak bileti SunExpress firmasına ait 123 TL’lik uçak biletidir.

ANTALYA ADANA AKTARMASIZ UÇUŞ YAPAN KAÇ HAVAYOLU ŞİRKETİ VAR?

Antalya Adana arasındaki uçuş rotasında aktarmasız uçuş yapan 3 havayolu şirketi bulunuyor.

ANTALYA ADANA ARASI HAFTALIK KAÇ UÇUŞ VARDIR?

Antalya Adana arasında haftada 200, günlük ise 27 uçuş yapılıyor.

Pegasus’un Antalya’dan Adana’ya günlük sefer sayısı 2.

SunExpress’in Antalya’dan Adana’ya günlük sefer sayısı 2.

Anadolu Jet’in Antalya’dan Adana’ya günlük sefer sayısı 10.

Türk Hava Yolları’nın Antalya’dan Adana’ya günlük sefer sayısı 13.

ANTALYA ADANA UCUZ UÇAK BİLETİ BULMAK İÇİNUYGUN DÖNEM HANGİSİDİR?

Nisan, Haziran ve Temmuz ayları Antalya Adana uçak bileti için en yüksek fiyatlı aylardır. Yoğunluğun çok olduğu bu dönemlerde yapacağınız seyahat planlarında mağduriyet yaşamamanız için, Adana otelleri fırsatlarını takip ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Antalya Adana uçak bileti için en düşük fiyatları bulabileceğiniz aylar ise Eylül, Aralık ve Ocak.

Antalya Adana ucuz uçak bileti bulabileceğinizUYGUN ay Aralık.

ANTALYA ADANA UCUZ UÇAK BİLETİ ALMAK İÇİNUYGUN GÜN HANGİSİDİR?

Antalya Adana ucuz uçak bileti içinUYGUN gün cumartesi, en pahalı gün ise salıdır.

ANTALYA ADANA ARASIUCUZ UÇAK BİLETİ İÇİN NEDEN PAZARAMA TATİL’İ TERCİH ETMELİYİM?

En uygun Antalya Adana uçak bileti için Antalya Adana arası uçuş yapan havayolu şirketlerini, uygun uçuş seferlerini ve tüm fiyatları tek bir platformda görüntüleyebilmeniz için artık Pazarama Tatil var.

Birçok havayoluyla özel anlaşması bulunan Pazarama Tatil’in özellikle yoğun dönemlerdeki çok özel kampanyaları, ucuz uçak bileti almak isteyenler için en ideal ve rahat yoldur.

Diğer tüm uçuşlar için olduğu gibi Antalya’dan Adana'ya yapacağınız uçuşlar için de; başta fiyatlar olmak üzere seyahatinizde ihtiyacınız olabilecek bütün seçenekleri Pazarama Tatil’de bulabilirsiniz.

ANTALYA ŞEHRİNDE, ANTALYA ADANA ARASI UÇUŞ YAPAN HAVAALANLARI HANGİLERİDİR?

Antalya’dan Adana’ya uçakla gitmek için önce Antalya Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Başka şehirlerden Antalya’ya geldikten sonra Antalya’dan Adana’ya uçacaksanız günübirlik veya uzun süreli konaklamalarınız için Antalya otelleri ile iletişime geçerek uygun fiyat avantajlarından faydalanma fırsatını kaçırmamanızı öneririz.

ANTALYA’DAN GELEN UÇUŞLAR İÇİN ADANA ŞEHRİNDEKİ HAVAALANLARI HANGİLERİDİR?

Antalya Adana uçak bileti alarak Adana’ya gelen yolcular Şakirpaşa Havalimanı’na iniş yaparlar.

ANTALYA ADANA UÇUŞ HATTINDA SEYAHAT KISITLAMASI VAR MI?

COVID-19 döneminde seyahat kısıtlamaları dönemlere göre değişiklik gösterebilir. Antalya Adana arası uçuşlarla ilgili kısıtlama veya varış yerinizle ilgili karantina bilgileri için havayolu şirketinizle iletişime geçerek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

COVID-19 SALGIN DÖNEMİNDE ANTALYA ADANA UÇUŞ HATTINDA SEFER YAPAN HAVAYOLLARININ GÜVENLİK TEDBİRLERİ NELER?

Antalya’dan Adana'ya uçan havayolu şirketlerinin hepsi, pandemi dönemine özel ek güvenlik tedbirleri alıyor. Havayolu şirketlerine göre değişiklik gösterebilen bu tedbirler, yolcuların rahatça uyum sağlayabilecekleri şekilde düzenleniyor.

Maske zorunluluğu

Bütün uçuşlarda olduğu gibi, Antalya’dan Adana'ya yapacağınız uçuşlarda da maske takmanız zorunludur.

Sağlık koruma tedbirleri

Günlük rutin ve kapsamlı temizliklerin yanı sıra, Adana’ya yapılan tüm uçuşlarda HEPA (Yüksek Verimli Partikül Hava) kabin filtreleri bulunmaktadır.

Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni

Antalya Adana arası uçuşlarda karantina kuralları gereğince uçuş oturma düzenleri değişiklik gösterebiliyor.

Uçuş öncesi testler

Adana uçak bileti alarak Antalya’dan Adana'ya yapacağınız uçuşların öncesinde antikor testi ve semptom testi yaptırmanız istenebilir.

Esnek iptal politikası

Diğer uçak biletlerinde olduğu gibi, Adana’ya yapılan uçuşlardaki bilet değişiklik durumlarında da, ücretlerinden feragat yapan uçuş seçenekleri bulunmaktadır.