Antalya Adana Uçak Bileti

 

Antalya’dan Adana’ya en hızlı şekilde gitmek için uçuş yolculuğunu tercih etmeniz ve hemen bir Antalya-Adana uçak bileti satın almanız gerekir.

Antalya Adana arası en hızlı uçuş süresi 1 saattir.

Antalya’den Adana’ya uçmak için öncelikle Antalya Adnan Menderes Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Antalya'in en turistik beldelerinden biri olan Çeşme'den Antalya Adanan Menderes Havalimanı'na gitmek isteyenler özel otobüslere binebilirler. Antalya'in birçok ilçesinden havaalanına giden belediye otobüsleri ve raylı sistem de Adnan Menderes Havalimanı’na ulaşım için en hızlı alternatifler.

Antalya Adana uçuşlarında da diğer uçuşlarda olduğu gibi check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğinizden; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgeniz mutlaka yanınızda olsun.

Antalya Adana uçak bileti alırken size bildirilen bagaj limitine dikkat ederseniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı gerekmeyecektir

Antalya Adana uçak biletinizi aldıktan sonra, uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1 saat önce Antalya Adnan Menderes Havalimanı’nda olmalısınız.

Antalya Adana uçak bileti satın alarak Adana’ya ulaşan yolcular; Şakirpaşa Havalimanı’na iniş yapacaklar.

Adana uçak bileti alarak Adana’ya kadar gelenler; Adana yakınında bulunan Hatay, Maraş, Antep, Kayseri, Niğde gibi illere de kolaylıkla seyahat edebilirler.

Antalya Adana Ucuz Uçak Bileti

Antalya Adana ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi önceden belirlemenizi ve Antalya Adana uçak bileti fiyatlarını kontrol ederek rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Antalya Adana Uçak Bileti Fiyatları

Antalya Adana uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayoluna göre değişiklik gösterir. Bilhassa yaz dönemlerinde ve bayram tatillerinde oluşan yoğunluktan dolayı; Antalya Adana arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da Antalya uçak bileti için erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Antalya Adana Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular