Uçak Bileti
Gidiş - Dönüş
Tek Yön

İstanbul - Antalya Uçak Bileti

* Fiyatlar 1 Yolcu ve Tek Yön içindir.
İstanbul - Antalya
31.07.2024
₺1.564,22
İstanbul - Antalya
23.07.2024
₺1.464,22
İstanbul - Antalya
20.08.2024
₺2.615,23
İstanbul - Antalya
15.08.2024
₺2.664,22

 

İstanbul’dan Antalya’ya en hızlı şekilde gitmek için yapmanız gereken, vakit kaybetmeden bir İstanbul Antalya uçak bileti satın almak ve uçak yolcuğuyla kısa sürede dilediğiniz noktaya ulaşmak.

İstanbul Antalya arası uçuş süresi ortalama 1 saat 10 dakikadır.

İstanbul’dan Antalya’ya uçmak için önce İstanbul Yeni Havalimanı ya da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na gitmeniz gerekir.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi İstanbul Antalya uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

İstanbul Antalya uçak bileti alırken size sunulan bagaj limitine dikkat etmeniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı önleyecektir.

Antalya şehrine İstanbul’dan gitmek için önce İstanbul Antalya uçak bileti almanız; ardından da uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1,5 saat önce (biletinizi hangi havalimanı üzerinden aldıysanız) ya İstanbul Yeni Havalimanı’nda ya da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda olmanız gerekiyor.

Antalya uçak bileti alarak İstanbul Antalya uçağıyla Antalya Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra, Antalya'nın birçok ilçesine ve civar illerine kolayca ulaşabileceğiniz transfer seçenekleri mevcut. İster havaalanı servislerini, ister belediye otobüslerini, ister taksileri, ister araç kiralama seçeneklerini kullanarak Antalya şehrinde ve civarında dilediğiniz noktaya kolayca ulaşabilirsiniz.

Antalya'nın Kemer, Belek, Tekirova, Kumluca, Side, Manavgat, Alanya, Kaş gibi turistik ilçelerine kolayca gitmek için İstanbul Antalya uçak bileti satın alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı'ndan Lara ve Konyaaltı'na otobüslerle ve havaalanı servisleriyle kolayca ulaşabilirsiniz. İstanbul-Antalya uçak bileti satın alanlar, Antalya çevresindeki Isparta ve Burdur illerine de kolaylıkla gidebilirler.

İstanbul Antalya Ucuz Uçak Bileti

İstanbul Antalya ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi mümkün olduğunca önceden belirlemenizi ve İstanbul Antalya uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

İstanbul Antalya Uçak Bileti Fiyatları

İstanbul Antalya uçak bileti fiyatları, gideceğiniz mevsime, döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik gösterebilir. İstanbul Antalya arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz de o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da İstanbul uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanmanız da bütçenizin yararına olacaktır.

 

 

 

İstanbul Antalya Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular