Uçak Bileti
Gidiş - Dönüş
Tek Yön

İstanbul Berlin Uçak Bileti

* Fiyatlar 1 Yolcu ve Tek Yön içindir.
İstanbul - Berlin
07.03.2024
₺5.141,02
İstanbul - Berlin
12.03.2024
₺5.308,61
İstanbul - Berlin
27.03.2024
₺5.141,02
İstanbul - Berlin
06.04.2024
₺6.902,28
İstanbul - Berlin
21.04.2024
₺5.405,44

 

İstanbul’dan Berlin’e en rahat ve konforlu şekilde gitmek için öncelikle uçuş yolculuğunu tercih ederek İstanbul Berlin uçak bileti satın almalısınız.

İstanbul Berlin arası rotada ortalama uçuş süresi 2 saat 55 dakikadır.

İstanbul’dan Berlin’e uçmak için İstanbul Yeni Havalimanı ya da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seçeneklerinden birini tercih etmelisiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden alınacak İstanbul Berlin uçak bileti fiyatları genellikle İstanbul Yeni Havalimanı üzerinden alınacak Berlin uçak bileti fiyatlarına göre çok daha uygundur.

İstanbul Berlin arasında direkt ve aktarmalı İstanbul Berlin uçak bileti seçeneği sunan birçok havayolu şirketi bulunuyor. İstanbul Berlin arasındaki rotada her gün 47 sefer yapılıyor.

Haftanın 7 günü Türk Hava Yolları'nın İstanbul Yeni Havalimanı'ndan Berlin Tegel Havalimanı'na, Pegasus Havayolları'nın ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Berlin Schönefeld Havalimanı'na direkt uçuşları bulunuyor. Direkt uçuşların dışında; Lufthansa, SwissAir gibi Avrupa havayollarının aktarmalı uçuşlarıyla da Berlin'e gidilebilir. Ayrıca Avrupa’nın birtakım şehirlerinden Berlin'e tren seferleri de mevcut.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi İstanbul Berlin uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesinin yanınızda olması gerekir.

Check-in sırasında ek ödeme yapmak gibi aksaklıklarla karşılaşmak istemiyorsanız Berlin uçak bileti alırken size sunulan bagaj limitine dikkat etmenizi öneririz. Pasaport kontrolleri sırasında, yurtdışı çıkış harcınızı ödediğinize dair damga pulunu da hazır bulundurursanız zamandan kazanmış olursunuz.

Berlin şehrine İstanbul’dan gitmek için önce İstanbul Berlin uçak bileti almanız gerekir. İstanbul Berlin uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 2 saat önce uçağınızın kalkacağı havalimanında olmanızı tavsiye ederiz. 

İstanbul Berlin Ucuz Uçak Bileti

İstanbul Berlin ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi elinizden geldiğince önceden belirlemenizi ve İstanbul Berlin uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. 

İstanbul Berlin Uçak Bileti Fiyatları

İstanbul Berlin uçak bileti fiyatları, seyahat edeceğiniz döneme, güne ve havayolu şirketine göre değişiklik gösterir. İstanbul Berlin arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz uçak bileti bulma şansınız o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da İstanbul uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 

İstanbul Berlin Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

 

İstanbul Berlin Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular