Uçak Bileti
Gidiş - Dönüş
Tek Yön

İstanbul - İzmir Uçak Bileti

* Fiyatlar 1 Yolcu ve Tek Yön içindir.
İstanbul - İzmir
20.05.2024
₺1.310,76
İstanbul - İzmir
07.07.2024
₺2.160,76
İstanbul - İzmir
28.05.2024
₺900,91
İstanbul - İzmir
07.06.2024
₺1.460,76
İstanbul - İzmir
09.06.2024
₺1.510,99

 

İstanbul’dan İzmir’e en rahat şekilde gitmenin yolu İstanbul-İzmir uçak bileti satın alarak uçak yolcuğu yapmak.

İstanbul İzmir arası uçuş süresi ortalama 1 saat 9 dakikadır.

İstanbul’dan İzmir’e uçmak için İstanbul Yeni Havalimanı ya da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seçeneklerinden birini tercih etmelisiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden alınacak İstanbul İzmir uçak bileti fiyatları, İstanbul Yeni Havalimanı üzerinden alınacak İzmir uçak bileti fiyatlarına göre çok daha uygundur.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi İstanbul İzmir uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesinin yanınızda olduğundan emin olun.

İstanbul İzmir uçak bileti alırken size sunulan bagaj limitine dikkat etmeniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı engelleyecektir.

Alaçatı, Şirince, Saat Kulesi, Efes, Kuş Cenneti, Bozdağ Kayak Merkezi gibi yerleriyle ilgi gören İzmir şehrine İstanbul’dan gitmek için önce İstanbul İzmir uçak bileti almanız gerekir. İstanbul İzmir uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden 1,5 saat önce uçağınızın kalkacağı havalimanında olmanız gerekir.


İzmir uçak bileti alıp İstanbul İzmir uçağıyla İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra İzmir'in birçok ilçesine ve Alsancak gibi merkezi noktalarına İZBAN ve belediye otobüsleri aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

İstanbul İzmir uçak bileti satın alan İzmir yolcuları; İzmir civarında bulunan Urla, Foça, Çeşme, Seferihisar gibi turistik tatil beldelerine de rahatlıkla gidebilirler.

İstanbul İzmir Ucuz Uçak Bileti

İstanbul İzmir ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi mümkün olduğunca önceden belirlemenizi ve İstanbul İzmir uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

İstanbul İzmir Uçak Bileti Fiyatları

İstanbul İzmir uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik gösterir. İstanbul İzmir arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz uçak bileti bulma şansınız o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da İstanbul uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 

 

 

İstanbul İzmir Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular