Uçak Bileti
Gidiş - Dönüş
Tek Yön

İstanbul Moskova Uçak Bileti

* Fiyatlar 1 Yolcu ve Tek Yön içindir.
İstanbul - Moskova
28.02.2024
₺8.549,90
İstanbul - Moskova
07.03.2024
₺6.913,90
İstanbul - Moskova
12.03.2024
₺6.913,90
İstanbul - Moskova
22.03.2024
₺8.740,90
İstanbul - Moskova
21.04.2024
₺7.732,47

 

İstanbul’dan Moskova’ya gitmenin en kolay yolu uçuş yolculuğu yapmak. Bunun için de İstanbul Moskova uçak bileti satın almalısınız.

İstanbul Moskova arası rotada ortalama uçuş süresi 3 saat 18 dakikadır.

İstanbul’dan Moskova’ya uçmak için İstanbul Yeni Havalimanı ya da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seçeneklerinden birini tercih etmelisiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden alınacak İstanbul Moskova uçak bileti fiyatları genellikle İstanbul Yeni Havalimanı üzerinden alınacak Moskova uçak bileti fiyatlarına göre çok daha uygundur.

İstanbul Moskova arasında direkt ve aktarmalı İstanbul Moskova uçak bileti seçeneği sunan birçok havayolu şirketi bulabilirsiniz.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi İstanbul Moskova uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesinin yanınızda olduğundan emin olun.

Rusya, Türk vatandaşlarından vize istemiyor. Fakat Moskova’ya giden yolcuların; kendilerinden dönüş uçak biletleri ve otel rezervasyonlarını göstermelerini isteyen pasaport polisleriyle karşılaşma ihtimalini belirtmemizde fayda var.

Check-in sırasında ek ödeme yapmak gibi aksaklıklarla karşılaşmak istemiyorsanız Moskova uçak bileti alırken size sunulan bagaj limitine dikkat etmenizi öneririz.

Moskova şehrine İstanbul’dan gitmek için önce İstanbul Moskova uçak bileti almanız gerekir. İstanbul Moskova uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 2 saat önce uçağınızın kalkacağı havalimanında olmanızı tavsiye ederiz.

Moskova’ya giden yolcuları bekleyen diğer genel bilgiler ise şöyle: Dünyanın en pahalı şehirlerinden biri olarak bilinen Moskova’daki restoran ve kafelerde fiyatlar İstanbul’a kıyasla yaklaşık 2 kat daha fazladır. Rusya’nın başkenti ve en kalabalık şehri olan Moskova’daki kışlar çok soğuk ve karlı geçer. Bu mevsimde Moskova seyahati gerçekleştirecek olanların bu duruma hazırlıklı olmalarını tavsiye ederiz. Kasım ayından Mart ayına kadar, havanın -20 derecelere kadar düştüğü görülür. Yaz ayları kısa sürer ve sıcak geçer.

İstanbul Moskova Ucuz Uçak Bileti

İstanbul Moskova ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi elinizden geldiğince önceden belirlemenizi ve İstanbul Moskova uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

İstanbul Moskova Uçak Bileti Fiyatları

İstanbul Moskova uçak bileti fiyatları, Moskova’ya gideceğiniz döneme, güne ve havayolu şirketine göre değişiklik gösterir. İstanbul Moskova arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz uçak bileti bulma şansınız o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da İstanbul uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 

İstanbul Moskova Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 

 

İstanbul Moskova Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular