İstanbul Odessa Uçak Bileti

 

İstanbul’dan Odessa’ya en rahat ve konforlu şekilde gitmek için öncelikle uçuş yolculuğunu tercih ederek İstanbul Odessa uçak bileti satın almalısınız.

İstanbul Odessa arası rotada ortalama uçuş süresi 1 saat 20 dakikadır.

İstanbul’dan Odessa’ya uçmak için İstanbul Yeni Havalimanı ya da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seçeneklerinden birini tercih etmelisiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden alınacak İstanbul Odessa uçak bileti fiyatları genellikle İstanbul Yeni Havalimanı üzerinden alınacak Odessa uçak bileti fiyatlarına göre çok daha uygundur.

İstanbul’dan Odessa’ya her gün uçuş seferi düzenleyen 1’den fazla havayolu şirketi bulabilirsiniz. İstanbul’dan Odessa’ya en çok sefer düzenleyen havayolu şirketi Ukrayna Hava Yolları’dır.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi İstanbul Odessa uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesinin yanınızda olması gerektiğini hatırlatalım.

Check-in sırasında ek ödeme yapmak gibi aksaklıklarla karşılaşmak istemiyorsanız Odessa uçak bileti alırken size sunulan bagaj limitine dikkat etmenizi öneririz. 

Odessa şehrine İstanbul’dan gitmek için önce İstanbul Odessa uçak bileti almanız gerekir. İstanbul Odessa uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 2 saat önce uçağınızın kalkacağı havalimanında olmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca, Odessa tren bileti alarak da 27 saatlik bir tren yolculuğu sonucunda Odessa şehrine gidebilirsiniz. Türkiye’nin diğer şehirlerinden ya da Avrupa üzerinden deniz yoluyla ya da t Odessa otobüs bileti alarak yapacağınız otobüs yolculuğuyla da Odessa’ya rahatlıkla gitmeniz mümkün.

İstanbul Odessa Ucuz Uçak Bileti

İstanbul Odessa ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi elinizden geldiğince önceden belirlemenizi ve İstanbul Odessa uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. 

İstanbul Odessa Ucuz Uçak Bileti Fiyatları

İstanbul Odessa uçak bileti fiyatları, seyahat edeceğiniz döneme, güne ve havayolu şirketine göre değişiklik gösterir. İstanbul Odessa arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz uçak bileti bulma şansınız o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da İstanbul uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 

İstanbul Odessa Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular