İzmir Adana Uçak Bileti

İzmir’den Adana’ya en hızlı şekilde gitmek için uçuş yolculuğunu tercih etmeniz ve hemen bir İzmir-Adana uçak bileti satın almanız gerekir.

İzmir Adana arası uçuş süresi ortalama 1 saat 15 dakikadır.

İzmir’den Adana’ya uçmak için öncelikle İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gitmeniz gerekir. İzmir'in en turistik beldelerinden biri olan Çeşme'den İzmir Adanan Menderes Havalimanı'na gitmek isteyenler özel otobüslere binebilirler. İzmir'in birçok ilçesinden havaalanına giden belediye otobüsleri ve raylı sistem de Adnan Menderes Havalimanı’na ulaşım için en hızlı alternatifler.

İzmir Adana uçuşlarında da diğer uçuşlarda olduğu gibi check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğinizden; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgeniz mutlaka yanınızda olsun.

İzmir Adana uçak bileti alırken size bildirilen bagaj limitine dikkat ederseniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı gerekmeyecektir

İzmir Adana uçak biletinizi aldıktan sonra, uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1 saat önce İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda olmalısınız.

İzmir Adana uçak bileti satın alarak Adana’ya ulaşan yolcular; Şakirpaşa Havalimanı’na iniş yapacaklar.

Adana bileti alarak Adana’ya kadar gelenler; Adana yakınında bulunan Hatay, Maraş, Antep, Kayseri, Niğde gibi illere de kolaylıkla seyahat edebilirler.

İZMİR ADANA UCUZ UÇAK BİLETİ

İzmir Adana ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi önceden belirlemenizi ve İzmir Adana uçak bileti fiyatlarını kontrol ederek rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

İZMİR ADANA UÇAK BİLETİ FİYATLARI

İzmir Adana uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayoluna göre değişiklik gösterir. Bilhassa yaz dönemlerinde ve bayram tatillerinde oluşan yoğunluktan dolayı; İzmir Adana arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da İzmir uçak bileti için erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

İZMİR'DEN ADANA'YA UÇAKLA KAÇ SAATTE GİDİLİR?

730 km mesafelik İzmir Adana hattında uçuş süresi ortalama 1 saat 25 dakikadır.

İZMİR ADANA UÇAK BİLETİ FİYATLARI NASILDIR?

Önceden rezervasyon yaptırdığınız takdirde, İzmir Adana için rahatlıkla ucuz uçak bileti bulabilirsiniz. İzmir’den Adana’ya ucuz uçak bileti satın alarak gidebileceğiniz birkaç havayolu şirketinin olması, ucuz bilet seçeneklerini kıyaslama şansına sahip olmanız demektir.

İZMİR'DEN ADANA’YA UCUZ UÇAK BİLETİ NASIL BULURUM?

İzmir Adana ucuz uçak bileti bulmak için uçuş tarihinden en az 89 gün önce rezervasyon yapmanızı öneririz.

İZMİR ADANA UCUZ UÇAK BİLETİ SATAN HAVAYOLLARI HANGİLERİDİR?

Adana’dan İzmir’e gitmek isteyenlerinUCUZ uçak bileti bulabilecekleri havayolu şirketleri Pegasus ve SunExpress.

İZMİR ADANA ARASI HATTA EN SIK UÇAN HAVAYOLU FİRMALARI HANGİLERİDİR?

İzmir Adana ucuz uçak bileti alarak seyahat edeceğiniz rotada uçuş gerçekleştiren 4 havayolu şirketi bulunuyor. Bunlar arasında en çok uçak seferi olan firmalar: Türk Hava Yolları, Pegasus, Anadolu Jet ve SunExpress. Bu firmalardan hemen bir Adana uçak bileti satın alarak Adana’ya kolayca gidebilirsiniz.

İZMİR ADANA UÇAK BİLETİ FİYATLARI ARASINDAUCUZ UÇAK BİLETİ NE KADARDIR?

Önümüzdeki 3 aylık dönemde İzmir Adana arası tek yönUCUZ uçak bileti 101 TL’dir. İzmir Adana arası gidiş dönüşUCUZ uçak bileti ise 237 TL’dir.

Önümüzdeki 1 ay içinde İzmir Adana arasında tespit edilenUCUZ uçak bileti Pegasus firmasına ait 213 TL’lik uçak biletidir.

İzmir Adana aktarmasız uçuş yapan kaç havayolu şirketi var?

İzmir Adana arası rotada aktarmasız uçuş yapan 2 havayolu şirketi vardır.

İZMİR ADANA ARASI HAFTALIK KAÇ UÇUŞ VARDIR?

İzmir Adana arasında haftada 360, günlük 76 uçuş vardır.

Pegasus’un İzmir’den Adana’ya günlük sefer sayısı 40.

Türk Hava Yolları’nın İzmir’den Adana’ya günlük sefer sayısı 18.

Anadolu Jet’in İzmir’den Adana’ya günlük sefer sayısı 14.

SunExpress’in İzmir’den Adana’ya günlük sefer sayısı ise 4.

İZMİR ADANA UCUZ UÇAK BİLETİ BULMAK İÇİNUYGUN DÖNEM HANGİSİDİR?

Mayıs, Haziran ve Temmuz ayları İzmir Adana uçak bileti için en yüksek fiyatlı aylardır.. Bu dönemlerde yapacağınız seyahat planlarında mağduriyet yaşamamanız için, Adana otelleri fırsatlarını takip ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

İzmir Adana uçak bileti için en düşük fiyatları bulabileceğiniz aylar ise Kasım, Aralık ve Ekim.

En uygun Adana uçak bileti bulabileceğiniz ay ise Mart ayıdır.

İZMİR ADANA UCUZ UÇAK BİLETİ ALMAK İÇİNUYGUN GÜN HANGİSİDİR?

İzmir Adana ucuz uçak bileti içinUYGUN gün Salı, en pahalı gün ise çarşambadır.

İZMİR ADANA ARASIUCUZ UÇAK BİLETİ İÇİN NEDEN PAZARAMA TATİL’İ TERCİH ETMELİYİM?

En uygun İzmir Adana uçak bileti için İzmir Adana arası uçuş yapan havayolu şirketlerini, uygun uçuş seferlerini ve tüm fiyatları tek bir platformda görüntüleyebilmeniz için artık Pazarama Tatil var.

Birçok havayoluyla özel anlaşması bulunan Pazarama Tatil’in özellikle yoğun dönemlerdeki çok özel kampanyaları, ucuz uçak bileti almak isteyenler için en ideal ve en basit yoldur.

Diğer tüm uçuşlar için olduğu gibi İzmir’den Adana'ya yapacağınız uçuşlar için de; başta fiyatlar olmak üzere seyahatinizde ihtiyacınız olabilecek bütün seçenekleri Pazarama Tatil’de bulabilirsiniz.

İZMİR ŞEHRİNDE, İZMİR ADANA ARASI UÇUŞ YAPAN HAVAALANLARI HANGİLERİDİR?

İzmir’den Adana’ya uçakla gitmek için önce İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Başka şehirlerden İzmir’e geldikten sonra İzmir Adana uçuşu gerçekleştirecekseniz, günübirlik veya uzun süreli konaklamalarınız için İzmir otelleri ile iletişime geçerek uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.

İZMİR’DEN GELEN UÇUŞLAR İÇİN ADANA ŞEHRİNDEKİ HAVAALANLARI HANGİLERİDİR?

İzmir Adana uçak bileti alarak Adana’ya gelen yolcular Şakirpaşa Havalimanı’na iniş yaparlar.

İZMİR ADANA UÇUŞ HATTINDA SEYAHAT KISITLAMASI VAR MI?

COVID-19 döneminde seyahat kısıtlamaları dönemlere göre değişiklik gösterebilir. İzmir Adana arası uçuşlarla ilgili kısıtlama/varış yerinizle ilgili karantina vb bilgiler için havayolu şirketinizle iletişime geçebilir ve tüm güncel bilgilere bu şekilde ulaşabilirsiniz.

COVID-19 SALGIN DÖNEMİNDE İZMİR ADANA UÇUŞ HATTINDA SEFER YAPAN HAVAYOLLARININ GÜVENLİK TEDBİRLERİ NELER?

İzmir’den Adana'ya uçan havayolu şirketlerinin hepsi, pandemi dönemine özel ek güvenlik tedbirleri alıyor. Havayolu şirketlerine göre değişiklik gösterebilen bu tedbirler, yolcuların rahatça uyum sağlayabilecekleri şekilde düzenleniyor.

Maske zorunluluğu

Bütün uçuşlarda olduğu gibi, İzmir’den Adana'ya yapacağınız uçuşlarda da maske takmanız zorunludur.

Sağlık koruma tedbirleri

Günlük rutin ve kapsamlı temizliklerin yanı sıra, Adana’ya yapılan tüm uçuşlarda HEPA (Yüksek Verimli Partikül Hava) kabin filtreleri bulunmaktadır.

Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni

İzmir Adana arası uçuşlarda karantina kuralları gereğince uçuş oturma düzenleri değişiklik gösterebiliyor.

Uçuş öncesi testler

Adana uçak bileti alarak İzmir’den Adana'ya yapacağınız uçuşların öncesinde antikor testi ve semptom testi yaptırmanız istenebilir.

Esnek iptal politikası

Diğer uçak biletlerinde olduğu gibi, Adana’ya yapılan uçuşlardaki bilet değişiklik durumlarında da, ücretlerinden feragat yapan uçuş seçenekleri bulunmaktadır.

COVID-19 SALGINI SEBEBİYLE İZMİR’DEN ADANA’YA YAPILAN UÇUŞLARDA ESNEK İPTAL POLİTİKASI UYGULAYAN HAVAYOLU ŞİRKETLERİ HANGİLERİDİR?

Pegasus Airlines ve SunExpress; İzmir Adana arası uçuşlarda iptal ve değişiklik ücretlerinden feragat eden firmalar. Rezervasyon sürecinizde bu havayolu şirketlerinin esnek iptal şartlarını inceleyebilirsiniz.