İzmir Adana Uçak Bileti

 

İzmir’den Adana’ya en hızlı şekilde gitmek için uçuş yolculuğunu tercih etmeniz ve hemen bir İzmir-Adana uçak bileti satın almanız gerekir.

İzmir Adana arası uçuş süresi ortalama 1 saat 15 dakikadır.

İzmir’den Adana’ya uçmak için öncelikle İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gitmeniz gerekir. İzmir'in en turistik beldelerinden biri olan Çeşme'den İzmir Adanan Menderes Havalimanı'na gitmek isteyenler özel otobüslere binebilirler. İzmir'in birçok ilçesinden havaalanına giden belediye otobüsleri ve raylı sistem de Adnan Menderes Havalimanı’na ulaşım için en hızlı alternatifler.

İzmir Adana uçuşlarında da diğer uçuşlarda olduğu gibi check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğinizden; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgeniz mutlaka yanınızda olsun.

İzmir Adana uçak bileti alırken size bildirilen bagaj limitine dikkat ederseniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı gerekmeyecektir

İzmir Adana uçak biletinizi aldıktan sonra, uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1 saat önce İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda olmalısınız.

İzmir Adana uçak bileti satın alarak Adana’ya ulaşan yolcular; Şakirpaşa Havalimanı’na iniş yapacaklar.

Adana bileti alarak Adana’ya kadar gelenler; Adana yakınında bulunan Hatay, Maraş, Antep, Kayseri, Niğde gibi illere de kolaylıkla seyahat edebilirler.

İzmir Adana Ucuz Uçak Bileti

İzmir Adana ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi önceden belirlemenizi ve İzmir Adana uçak bileti fiyatlarını kontrol ederek rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

İzmir Adana Ucuz Uçak Bileti Fiyatları

İzmir Adana uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayoluna göre değişiklik gösterir. Bilhassa yaz dönemlerinde ve bayram tatillerinde oluşan yoğunluktan dolayı; İzmir Adana arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da İzmir uçak bileti için erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

 

İzmir Adana Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular