İzmir Diyarbakır Uçak Bileti

 

İzmir’den Diyarbakır’a en hızlı şekilde gitmek için yapmanız gereken, uçuş tarihinizden önce vakit kaybetmeden bir İzmir-Diyarbakır uçak bileti satın alarak uçak yolcuğu yapmak.

İzmir Diyarbakır arası uçuş süresi ortalama 1 saat 55 dakikadır.

İzmir’den Diyarbakır’a uçmak için önce İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gitmeniz gerekir. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na gitmek için, İzmir'in birçok noktasından hareket eden özel havaalanı servislerini ya da belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi İzmir Diyarbakır uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmalısınız.

İzmir Diyarbakır uçak bileti alırken size sunulan bagaj limitine dikkat etmeniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı önleyecektir.

Diyarbakır şehrine İzmir’den gitmek için önce İzmir Diyarbakır uçak bileti almanız gerekir. İzmir Diyarbakır ucuz uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1,5 saat önce İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda olmanız gerekir.

Diyarbakır uçak bileti alıp İzmir Diyarbakır uçağıyla Diyarbakır Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra Diyarbakır'ın birçok ilçesine ve civar illerine kolayca ulaşabileceğiniz transfer seçenekleri mevcut. 

İzmir Diyarbakır uçak bileti alarak Diyarbakır’a gelecekler için, Diyarbakır’ın sert ve kurak bir yayla iklimine hakim olduğundan bahsetmekte fayda var. Diyarbakır’da yazlar çok sıcak ve kurak, kış ayları ise soğuk ve yağışlı geçer. Diyarbakır şehri kış aylarında nadiren de olsa -20 derecenin altını görebiliyor.

İzmir Diyarbakır Ucuz Uçak Bileti

İzmir Diyarbakır ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi mümkün olduğunca önceden belirlemenizi ve İzmir Diyarbakır uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. 

İzmir Diyarbakır Uçak Bileti Fiyatları

İzmir Diyarbakır uçak bileti fiyatları, gideceğiniz mevsime, döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik gösterebilir. İzmir Diyarbakır arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz de o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da İzmir uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanmanız da bütçenizin yararına olacaktır.

 

İzmir Diyarbakır Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular