Trabzon İzmir Uçak Bileti

 

Trabzon’dan İzmir’e en hızlı ve konforlu şekilde gitmenin yolu Trabzon İzmir uçak bileti alarak uçak yolculuğu yapmak.

Trabzon İzmir arası uçuş süresi ortalama 2 saat 10 dakikadır.

Trabzon’dan İzmir’e uçmak için önce Trabzon Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Trabzon Havalimanı'na gitmek için, Trabzon'un birçok noktasından hareket eden özel havaalanı servislerini ya da belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi Trabzon İzmir uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlatalım.

Check-in sırasında ek ödeme yapmak istemeyenlerin, Trabzon İzmir uçak bileti alırken sunulan bagaj limitine dikkat etmeleri gerekir. 

Alaçatı, Şirince, Saat Kulesi, Efes, Kuş Cenneti, Bozdağ Kayak Merkezi gibi yerleriyle ilgi gören İzmir şehrine Trabzon’dan gitmek için önce Trabzon İzmir uçak bileti almanız gerekir. Trabzon İzmir uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1,5 saat önce Trabzon Havalimanı’nda olmanızı tavsiye ederiz.

İzmir uçak bileti alıp Trabzon İzmir uçağıyla İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra İzmir'in birçok ilçesine ve Alsancak gibi merkezi noktalarına İZBAN, belediye otobüsleri, HAVAŞ otobüsleri, taksi ya da araç kiralama seçeneklerinden biriyle kolayca ulaşabilirsiniz.

Trabzon İzmir uçak bileti satın alan İzmir yolcuları; İzmir civarında bulunan Urla, Foça, Çeşme, Seferihisar gibi turistik tatil beldelerine de rahatlıkla gidebilirler.

Trabzon İzmir Ucuz Uçak Bileti

Trabzon İzmir ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi mümkün olduğunca önceden belirlemenizi ve Trabzon İzmir uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. 

Trabzon İzmir Uçak Bileti Fiyatları

Trabzon İzmir uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik gösterir. Trabzon İzmir arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da Trabzon uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 

Trabzon İzmir Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular