Uçak Bileti
Gidiş - Dönüş
Tek Yön

Ankara Adana Uçak Bileti

* Fiyatlar 1 Yolcu ve Tek Yön içindir.
Ankara - Adana
25.04.2024
₺1.077,98
Ankara - Adana
03.05.2024
₺1.277,98
Ankara - Adana
18.05.2024
₺1.277,98
Ankara - Adana
02.06.2024
₺1.377,98

 

Ankara’dan Adana’ya en hızlı şekilde gitmek için uçuş yolculuğunu tercih etmeniz ve hemen bir Ankara-Adana uçak bileti satın almanız gerekir.

Ankara Adana arası ortalama uçuş süresi 1 saattir.

Ankara’dan Adana’ya uçmak için öncelikle Ankara Esenboğa Havalimanı’na gitmeniz gerekir.

Ankara Adana uçuşlarında da diğer uçuşlarda olduğu gibi check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğinizden; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgeniz mutlaka yanınızda olsun.

Ankara Adana uçak bileti alırken size bildirilen bagaj limitine dikkat ederseniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı gerekmeyecektir

Ankara Adana uçak biletinizi aldıktan sonra, uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1,5 saat önce Ankara Esenboğa Havalimanı’nda olmalısınız.

Ankara Adana uçak bileti satın alarak Adana’ya ulaşan yolcular; Şakirpaşa Havalimanı’na iniş yapacaklar. Türkiye’nin 5. büyük şehri olan Adana’nın Seyhan ilçesinde yer alan Şakirpaşa Havalimanı’ndan şehrin herhangi bir yerine ulaşım çok kolay. Adana yönüne olmasa da Şakirpaşa Havalimanı’ndan Mersin ve Hatay yönüne sefer düzenleyen havayollarına ait servisler ile Havaş otobüsleri de mevcut.

Adana bileti alarak Adana’ya kadar gelenler; Adana yakınında bulunan Hatay, Maraş, Antep, Kayseri, Niğde gibi illere de kolaylıkla seyahat edebilirler.

Ankara Adana Ucuz Uçak Bileti

Ankara Adana ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi önceden belirlemenizi ve Ankara Adana uçak bileti fiyatlarını kontrol ederek rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Ankara Adana Uçak Bileti Fiyatları

Ankara Adana uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayoluna göre değişiklik gösterir. Bilhassa yaz dönemlerinde ve bayram tatillerinde oluşan yoğunluktan dolayı; Ankara Adana arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da Ankara uçak bileti için erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

 

 

Ankara Adana Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular