Ankara Adana Uçak Bileti

Ankara’dan Adana’ya en hızlı şekilde gitmek için uçuş yolculuğunu tercih etmeniz ve hemen bir Ankara-Adana uçak bileti satın almanız gerekir.

Ankara Adana arası ortalama uçuş süresi 1 saattir.

Ankara’dan Adana’ya uçmak için öncelikle Ankara Esenboğa Havalimanı’na gitmeniz gerekir.

Ankara Adana uçuşlarında da diğer uçuşlarda olduğu gibi check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğinizden; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgeniz mutlaka yanınızda olsun.

Ankara Adana uçak bileti alırken size bildirilen bagaj limitine dikkat ederseniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı gerekmeyecektir

Ankara Adana uçak biletinizi aldıktan sonra, uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1,5 saat önce Ankara Esenboğa Havalimanı’nda olmalısınız.

Ankara Adana uçak bileti satın alarak Adana’ya ulaşan yolcular; Şakirpaşa Havalimanı’na iniş yapacaklar. Türkiye’nin 5. büyük şehri olan Adana’nın Seyhan ilçesinde yer alan Şakirpaşa Havalimanı’ndan şehrin herhangi bir yerine ulaşım çok kolay. Adana yönüne olmasa da Şakirpaşa Havalimanı’ndan Mersin ve Hatay yönüne sefer düzenleyen havayollarına ait servisler ile Havaş otobüsleri de mevcut.

Adana bileti alarak Adana’ya kadar gelenler; Adana yakınında bulunan Hatay, Maraş, Antep, Kayseri, Niğde gibi illere de kolaylıkla seyahat edebilirler.

ANKARA ADANA UCUZ UÇAK BİLETİ

Ankara Adana ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi önceden belirlemenizi ve Ankara Adana uçak bileti fiyatlarını kontrol ederek rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

ANKARA ADANA UÇAK BİLETİ FİYATLARI

Ankara Adana uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayoluna göre değişiklik gösterir. Bilhassa yaz dönemlerinde ve bayram tatillerinde oluşan yoğunluktan dolayı; Ankara Adana arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da Ankara uçak bileti için erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

ANKARA'DAN ADANA'YA UÇAKLA KAÇ SAATTE GİDİLİR?

402 km mesafelik Ankara Adana uçuş hattında ortalama uçuş süresi 1 saattir.

ANKARA ADANA UÇAK BİLETİ FİYATLARI NASILDIR?

Önceden rezervasyon yaptırdığınız takdirde, Ankara Adana için rahatlıkla ucuz uçak bileti bulabilirsiniz. Ankara’dan Adana’ya ucuz uçak bileti satın alarak gidebileceğiniz birkaç havayolu şirketi olması, ucuz bilet seçeneklerini kıyaslama şansınızın olması demektir.

ANKARA'DAN ADANA’YA UCUZ UÇAK BİLETİ NASIL BULURUM?

Ankara Adana ucuz uçak bileti bulmak için uçuş tarihinizden en az 69 gün önce rezervasyon yapmanızı tavsiye ediyoruz.

ANKARA ADANA UCUZ UÇAK BİLETİ SATAN HAVAYOLLARI HANGİLERİDİR?

Ankara’dan Adana’ya gitmek isteyen yolcularınUCUZ uçak bileti bulabilecekleri havayolu şirketleri Pegasus ve Anadolu Jet.

ANKARA ADANA ARASI HATTA EN SIK UÇAN HAVAYOLU FİRMALARI HANGİLERİDİR?

Ankara Adana ucuz uçak bileti alarak seyahat edeceğiniz rotada uçuş gerçekleştiren 3 havayolu şirketi bulunuyor. Bunlar arasında en çok uçak seferi olan firmalar: Türk Hava Yolları, Pegasus ve Anadolu Jet. Bu firmaların ucuz uçak bileti seçeneklerini kontrol edip hemen bir Adana uçak bileti satın alarak Adana’ya konforlu bir şekilde gidebilirsiniz

ANKARA ADANA UÇAK BİLETİ FİYATLARI ARASINDAUCUZ UÇAK BİLETİ NE KADARDIR?

Önümüzdeki 3 aylık dönemde Ankara Adana arası tek yönUCUZ uçak bileti 203 TL’dir. Ankara Adana arası gidiş dönüş en ucuz uçak bileti ise 403 TL’dir.

Önümüzdeki 1 ay içinde Ankara Adana arasında tespit edilenUCUZ uçak bileti Anadolu Jet firmasına ait 2833 TL’lik uçak biletidir.

Ankara Adana aktarmasız uçuş yapan kaç havayolu şirketi var?

Anadolu Jet’in Ankara Adana arasında aktarmasız uçuşları bulunuyor.

ANKARA ADANA ARASI HAFTALIK KAÇ UÇUŞ VARDIR?

Ankara Adana arasında haftada 329, günlük ise 32 uçuş yapılıyor.

Pegasus’un Ankara’dan Adana’ya günlük sefer sayısı 16.

Anadolu Jet’in Ankara’dan Adana’ya günlük sefer sayısı 1.

Türk Hava Yolları’nın Ankara’dan Adana’ya günlük sefer sayısı 15.

ANKARA ADANA UCUZ UÇAK BİLETİ BULMAK İÇİNUYGUN DÖNEM HANGİSİDİR?

Mayıs, Haziran ve Temmuz ayları Ankara Adana uçak bileti için en yüksek fiyatlı aylardır. Yoğunluğun çok olduğu bu dönemlerde yapacağınız seyahat planlarında mağduriyet yaşamamanız için, Adana otelleri fırsatlarını takip ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Ankara Adana uçak bileti için en düşük fiyatları bulabileceğiniz aylar ise Ekim, Aralık ve Şubat.

ANKARA ADANA UCUZ UÇAK BİLETİ ALMAK İÇİNUYGUN GÜN HANGİSİDİR?

Ankara Adana ucuz uçak bileti içinUYGUN gün salı, en pahalı gün ise pazartesidir.

ANKARA ADANA ARASIUCUZ UÇAK BİLETİ İÇİN NEDEN PAZARAMA TATİL’İ TERCİH ETMELİYİM?

Pazarama Tatil niçin var?UYGUN Ankara Adana uçak bileti bulma sürecinizde Ankara Adana arası uçuş yapan havayolu şirketlerini, uygun uçuş seferlerini ve tüm fiyatları tek bir platformda görüntüleyebilmeniz için var. Yani özetle tüm seyahatlerinizi kolaylaştırmak için var.

Birçok havayoluyla özel anlaşması bulunan Pazarama Tatil’in özellikle yoğun dönemlerdeki çok özel kampanyaları, ucuz uçak bileti almak isteyenler için en ideal ve rahat adrestir.

Diğer tüm uçuşlar için olduğu gibi Ankara’dan Adana'ya yapacağınız uçuşlar için de; başta fiyatlar olmak üzere, seyahatinizde ihtiyacınız olabilecek bütün seçenekleri Pazarama Tatil’de bulabilirsiniz.

ANKARA ŞEHRİNDE, ANKARA ADANA ARASI UÇUŞ YAPAN HAVAALANLARI HANGİLERİDİR?

Ankara’dan Adana’ya uçakla gitmek için önce Ankara Esenboğa Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Başka şehirlerden Ankara’ya geldikten sonra Ankara’dan Adana’ya uçacaksanız günübirlik veya uzun süreli konaklamalarınız için Ankara otelleri ile iletişime geçerek uygun fiyat avantajlarından faydalanma fırsatını kaçırmamanızı öneririz.

ANKARA’DAN GELEN UÇUŞLAR İÇİN ADANA ŞEHRİNDEKİ HAVAALANLARI HANGİLERİDİR?

Ankara Adana uçak bileti alarak Adana’ya gelen yolcular Şakirpaşa Havalimanı’na iniş yaparlar. Çünkü Adana’daki tek havaalanı Şakirpaşa Havaalanı’dır.

ANKARA ADANA UÇUŞ HATTINDA SEYAHAT KISITLAMASI VAR MI?

COVID-19 döneminde seyahat kısıtlamaları dönemlere göre değişiklik gösterebilir. Ankara Adana arası uçuşlarla ilgili kısıtlama veya varış yerinizle ilgili karantina bilgileri için havayolu şirketinizle iletişime geçerek güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

COVID-19 SALGIN DÖNEMİNDE ANKARA ADANA UÇUŞ HATTINDA SEFER YAPAN HAVAYOLLARININ GÜVENLİK TEDBİRLERİ NELER?

Ankara’dan Adana'ya uçan havayolu şirketlerinin hepsi, pandemi dönemine özel ek güvenlik tedbirleri alıyor. Havayolu şirketlerine göre değişiklik gösterebilen bu tedbirler, yolcuların rahatça uyum sağlayabilecekleri şekilde düzenleniyor.

Maske zorunluluğu

Bütün uçuşlarda olduğu gibi, Ankara’dan Adana'ya yapacağınız uçuşlarda da maske takmanız zorunludur.

Sağlık koruma tedbirleri

Günlük rutin ve kapsamlı temizliklerin yanı sıra, Adana’ya yapılan tüm uçuşlarda HEPA (Yüksek Verimli Partikül Hava) kabin filtreleri bulunmaktadır.

Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni

Ankara Adana arası uçuşlarda karantina kuralları gereğince uçuş oturma düzenleri değişiklik gösterebiliyor.

Uçuş öncesi testler

Adana uçak bileti alarak Ankara’dan Adana'ya yapacağınız uçuşların öncesinde antikor testi ve semptom testi yaptırmanız istenebilir.

Esnek iptal politikası

Diğer uçak biletlerinde olduğu gibi, Adana uçak bileti almak suretiyle Adana şehrine yapılan uçuşlardaki bilet değişiklik durumlarında da, ücretlerinden feragat yapan uçuş seçenekleri bulunmaktadır.