Uçak Bileti
Gidiş - Dönüş
Tek Yön

Ankara - Antalya Uçak Bileti

* Fiyatlar 1 Yolcu ve Tek Yön içindir.
Ankara - Antalya
26.07.2024
₺1.314,22
Ankara - Antalya
28.07.2024
₺1.164,22
Ankara - Antalya
05.08.2024
₺1.814,22
Ankara - Antalya
20.08.2024
₺1.814,22
Ankara - Antalya
30.08.2024
₺1.814,22

 

Ankara’dan Antalya’ya en hızlı şekilde gitmek için yapmanız gereken vakit kaybetmeden bir Ankara-Antalya uçak bileti satın alarak uçak yolcuğu yapmak.

Ankara Antalya arası uçuş süresi ortalama 1 saat 10 dakikadır.

Ankara’dan Antalya’ya uçmak için önce Ankara Esenboğa Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için, Ankara'nın birçok noktasından hareket eden özel havaalanı servislerini ya da belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi Ankara Antalya uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

Ankara Antalya uçak bileti alırken size sunulan bagaj limitine dikkat etmeniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı önleyecektir.

Alanya, Side, Kaş, Kemer, Demre gibi turistik lokasyonlarıyla çok ilgi gören Antalya şehrine Ankara’dan gitmek için önce Ankara Antalya uçak bileti almanız gerekir. Ankara Antalya ucuz uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden 1,5 saat önce Ankara Esenboğa Havalimanı’nda olmanız gerekir.

Antalya uçak bileti alıp Ankara Antalya uçağıyla Antalya Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra Antalya'nın birçok ilçesine ve civar illerine kolayca ulaşabileceğiniz transfer seçenekleri mevcut. İster havaalanı servislerini, ister belediye otobüslerini, ister taksileri, ister araç kiralama seçeneklerini kullanarak dilediğiniz noktaya kolayca ulaşabilirsiniz.

Ankara Antalya Ucuz Uçak Bileti

Ankara Antalya ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi mümkün olduğunca önceden belirlemenizi ve Ankara Antalya uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Ankara Antalya Ucuz Uçak Bileti Fiyatları

Ankara Antalya uçak bileti fiyatları, gideceğiniz mevsime, döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik gösterebilir. Ankara Antalya arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz de o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da Ankara uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanmanız da bütçenizin yararına olacaktır.

 

 

Ankara Antalya Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular