Ankara Diyarbakır Uçak Bileti

 

Ankara’dan Diyarbakır’a en hızlı şekilde gitmek için yapmanız gereken, uçuş tarihinizden önce vakit kaybetmeden bir Ankara-Diyarbakır uçak bileti satın alarak uçak yolcuğu yapmak.

Ankara Diyarbakır arası uçuş süresi ortalama 1 saat 24 dakikadır.

Ankara’dan Diyarbakır’a uçmak için önce Ankara Esenboğa Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için, Ankara'nın birçok noktasından hareket eden özel havaalanı servislerini ya da belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi Ankara Diyarbakır uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

Ankara Diyarbakır uçak bileti alırken size sunulan bagaj limitine dikkat etmeniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı önleyecektir.

Diyarbakır şehrine Ankara’dan gitmek için önce Ankara Diyarbakır uçak bileti almanız gerekir. Ankara Diyarbakır ucuz uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden 1,5 saat önce Ankara Esenboğa Havalimanı’nda olmanız gerekir.

Diyarbakır uçak bileti alıp Ankara Diyarbakır uçağıyla Diyarbakır Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra Diyarbakır'nın birçok ilçesine ve civar illerine kolayca ulaşabileceğiniz transfer seçenekleri mevcut.

Ankara Diyarbakır uçak bileti alarak Diyarbakır’a gelecekler için, Diyarbakır’ın sert ve kurak bir yayla iklimine hakim olduğundan bahsetmekte fayda var. Diyarbakır’da yazlar çok sıcak ve kurak, kış ayları ise soğuk ve yağışlı geçer. Diyarbakır şehri kış aylarında nadiren de olsa -20 derecenin altını görebiliyor.

Ankara Diyarbakır Ucuz Uçak Bileti

Ankara Diyarbakır ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi mümkün olduğunca önceden belirlemenizi ve Ankara Diyarbakır uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Ankara Diyarbakır Uçak Bileti Fiyatları

Ankara Diyarbakır uçak bileti fiyatları, gideceğiniz mevsime, döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik gösterebilir. Ankara Diyarbakır arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz de o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da Ankara uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanmanız da bütçenizin yararına olacaktır.

 

Ankara Diyarbakır Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular