Uçak Bileti
Gidiş - Dönüş
Tek Yön

Ankara - İzmir Uçak Bileti

* Fiyatlar 1 Yolcu ve Tek Yön içindir.
Ankara - İzmir
26.07.2024
₺1.914,22
Ankara - İzmir
28.07.2024
₺1.564,22
Ankara - İzmir
05.08.2024
₺2.014,22
Ankara - İzmir
20.08.2024
₺2.014,22
Ankara - İzmir
30.08.2024
₺2.664,22

 

Ankara’dan İzmir’e en hızlı ve konforlu şekilde gitmenin yolu Ankara-İzmir uçak bileti satın alarak uçak yolcuğu yapmak.

Ankara İzmir arası uçuş süresi ortalama 1 saat 15 dakikadır.

Ankara’dan İzmir’e uçmak için önce Ankara Esenboğa Havalimanı’na gitmeniz gerekir. Ankara Esenboğa Havalimanı'na gitmek için, Ankara'nın birçok noktasından hareket eden özel havaalanı servislerini ya da belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Diğer tüm uçuşlarda olduğu gibi Ankara İzmir uçuşlarında da check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğiniz için; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlatalım.

Ankara İzmir uçak bileti alırken size sunulan bagaj limitine dikkat etmeniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı engelleyecektir.

Alaçatı, Şirince, Saat Kulesi, Efes, Kuş Cenneti, Bozdağ Kayak Merkezi gibi yerleriyle ilgi gören İzmir şehrine Ankara’dan gitmek için önce Ankara İzmir uçak bileti almanız gerekir. Ankara İzmir uçak bileti aldıktan sonra ise uçuş gününüzde, uçuş saatinizden 1,5 saat önce Ankara Esenboğa Havalimanı’nda olmanızı tavsiye ederiz.

İzmir uçak bileti alıp Ankara İzmir uçağıyla Adnan Menderes Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra İzmir'in birçok ilçesine ve Alsancak gibi merkezi noktalarına İZBAN ve belediye otobüsleri aracılığıyla kolayca ulaşabilirsiniz.

Ankara İzmir uçak bileti satın alan İzmir yolcuları; İzmir civarında bulunan Urla, Foça, Çeşme, Seferihisar gibi turistik tatil beldelerine de rahatlıkla gidebilirler.

Ankara İzmir Uçak Bileti

Ankara İzmir ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi mümkün olduğunca önceden belirlemenizi ve Ankara İzmir uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Ankara İzmir Uçak Bileti Fiyatları

Ankara İzmir uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik gösterir. Ankara İzmir arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da Ankara uçak bileti için erken rezervasyonun sağladığı ucuz bilet avantajlarından faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 

 

 

Ankara İzmir Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular