Antalya Ankara Uçak Bileti

 

Antalya’dan Ankara’ya en hızlı ve rahat gitmenin yolu Antalya-Ankara uçak bileti satın alarak uçuş yolculuğunu tercih etmek.

Antalya Ankara arası uçuşlar ortalama 1 saat 10 dakika sürüyor.

Antalya’dan Ankara’ya uçmak için öncelikle Antalya Havalimanı’na gitmeniz gerekiyor.

Şehir merkezine 10 km uzaklıktaki Antalya Havalimanı’nın, bulunduğu konum itibariyle turizm açısından önemi oldukça büyük. Bilhassa yaz aylarında Türkiye’nin en çok turist alan yerlerden biri olan Antalya ve çevresindeki tatil beldelerine ulaşım Antalya Havalimanı üzerinden sağlanıyor. Yurt içi ve yurt dışı seferlerin çok olduğu Antalya Havaalanı, yolcuların rahatı ve ihtiyaçları düşünülerek düzenlenmiş.

Antalya Ankara uçuşlarında da diğer uçuşlarda olduğu gibi check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğinizden; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmanız gerekiyor.

Antalya Ankara uçak bileti alırken size bildirilen bagaj limitine dikkat etmeniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı engelleyecektir.

Antalya Ankara uçak biletinizi aldıktan sonra, uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1,5 saat önce Antalya Havalimanı’nda olmalısınız.

Ankara uçak bileti satın alarak Ankara’ya ulaşan yolcular; Ankara yakınında bulunan Kocaeli, Tekirdağ, Kırklareli gibi illere de kolaylıkla ulaşabilirler.

Antalya Ankara Ucuz Uçak Bileti

Antalya Ankara ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi önceden belirlemenizi ve Antalya Ankara uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Antalya Ankara Uçak Bileti Fiyatları

Antalya Ankara uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayoluna göre değişiklik gösterir. Bilhassa yaz dönemlerinde ve bayram tatillerinde oluşan yoğunluktan dolayı; Antalya Ankara arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da Antalya uçak bileti için erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 

Antalya Ankara Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular