Uçak Bileti
Gidiş - Dönüş
Tek Yön

İstanbul - Kayseri Uçak Bileti

* Fiyatlar 1 Yolcu ve Tek Yön içindir.
İstanbul - Kayseri
25.04.2024
₺1.427,98
İstanbul - Kayseri
22.06.2024
₺1.827,98
İstanbul - Kayseri
03.05.2024
₺1.427,98
İstanbul - Kayseri
23.05.2024
₺1.427,98
İstanbul - Kayseri
02.06.2024
₺1.827,98

 

İstanbul’dan Kayseri’ye en hızlı ve konforlu şekilde gitmek için İstanbul-Kayseri uçak bileti satın alarak uçak yolcuğunu tercih etmelisiniz.

İstanbul Kayseri arası uçuş süresi ortalama 1 saat 20 dakikadır.

İstanbul’dan Kayseri’ye uçuş için kullanabileceğiniz 2 tane havalimanı bulunuyor:

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Yeni Havalimanı (İstanbul 3. Havaalanı)

Atatürk Havalimanı uçuşlarının hepsi artık İstanbul Yeni Havalimanı’ndan yapılıyor. Dolayısıyla İstanbul Avrupa yakasından tercih edeceğiniz uçuşlarda, İstanbul’dan Kayseri’ye ulaşmak için İstanbul Yeni Havalimanı’na gelmelisiniz.

İstanbul Kayseri uçuşlarında da diğer uçuşlarda olduğu gibi check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğinizden; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmanız gerekir.

İstanbul Kayseri uçak bileti alırken size sunulan bagaj limitine dikkat etmeniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı engelleyecektir

Erciyes Kayak Merkezi, Kapuzbaşı Şelaleleri, Sultan Sazlığı ve Aladağlar Milli Parkı, Talas, Tekir Yaylası, Tuz Gölü gibi turistik lokasyonlarıyla ilgi gören Kayseri şehrine İstanbul’dan gitmek için önce İstanbul Kayseri uçak bileti almanız gerekir. İstanbul Kayseri uçak biletinizi aldıktan sonra, uçuş gününüzde, uçuş saatinizden 2 saat önce İstanbul Yeni Havalimanı ya da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na gelmeniz gerekir.

Kayseri uçak bileti alıp İstanbul Kayseri uçağıyla Kayseri Havalimanı’na geldikten sonra Kayseri şehir merkezine gitmek için belediye otobüsleri, Havaş, taksi veya özel aracınızı kullanabilirsiniz. Kayseri şehir merkezinde ya da Kayseri (Erkilet) Havalimanı’nda bulunan araç kiralama şirketlerinden araç da kiralayabilirsiniz.

İstanbul Kayseri uçak bileti satın alarak Kayseri (Erkilet) Havalimanı’na iniş yapanlar, Erciyes Dağı çevresi ve Kapadokya gibi yerlere gitmek için otobüsleri ya da havaalanı servislerini kullanabilirler.

İstanbul Kayseri uçak bileti satın alan yolcular; Kayseri yakınında bulunan Nevşehir, Yozgat, Niğde gibi illere de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler.

İstanbul Kayseri Ucuz Uçak Bileti

İstanbul Kayseri ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi önceden belirlemenizi ve İstanbul Kayseri uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

İstanbul Kayseri Uçak Bileti Fiyatları

İstanbul Kayseri uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik gösterir. İstanbul Kayseri arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artacaktır. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da İstanbul uçak bileti için erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 

 

 

İstanbul Kayseri Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular