İzmir Ankara Uçak Bileti

 

İzmir’den Ankara’ya en hızlı ve rahat gitmenin yolu İzmir-Ankara uçak bileti satın alarak uçuş yolculuğunu tercih etmek.

İzmir Ankara arası uçuş süresi ortalama 1 saat 15 dakikadır.

İzmir’den Ankara’ya uçmak için öncelikle İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na gitmeniz gerekir. İzmir'in en turistik beldelerinden biri olan Çeşme'den İzmir Adanan Menderes Havalimanı'na gitmek isteyenler özel otobüslere binebilirler. İzmir'in birçok ilçesinden havaalanına giden belediye otobüsleri ve raylı sistem de Adnan Menderes Havalimanı’na ulaşım için en hızlı alternatifler.

İzmir Ankara uçuşlarında da diğer uçuşlarda olduğu gibi check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğinizden; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmanız gerekir.

İzmir Ankara uçak bileti alırken size bildirilen bagaj limitine dikkat etmeniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı engelleyecektir

İzmir Ankara uçak biletinizi aldıktan sonra, uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1 saat önce İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda olmalısınız.

Ankara uçak bileti satın alarak Türkiye’nin başkenti Ankara’ya gelenler Anıtkabır’i, Atakule’yi, Elmadağ Kayak Merkezi’ni mutlaka görmeliler.

İzmir Ankara uçak bileti satın alarak Ankara’ya ulaşan yolcular; Ankara yakınında bulunan Kocaeli, Tekirdağ, Kırklareli gibi illere de kolaylıkla ulaşabilirler.

Manisa'dan Ankara'ya gitmek isteyenlerin de İzmir-Ankara uçak bileti için sitemize göz atmalarını tavsiye ederiz.

İzmir Ankara Ucuz Uçak Bileti

İzmir Ankara ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi önceden belirlemenizi ve İzmir Ankara uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

İzmir Ankara Ucuz Uçak Bileti Fiyatları

İzmir Ankara uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayoluna göre değişiklik gösterir. Bilhassa yaz dönemlerinde ve bayram tatillerinde oluşan yoğunluktan dolayı; İzmir Ankara arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artar. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da İzmir uçak bileti için erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 

İzmir Ankara Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular