İzmir Kayseri Uçak Bileti

 

İzmir’den Kayseri’ye en hızlı ve konforlu şekilde gitmek için İzmir-Kayseri uçak bileti satın alarak uçak yolcuğunu tercih etmelisiniz.

İzmir Kayseri arası uçuş süresi ortalama 1 saat 20 dakikadır.

İzmir’den Kayseri’ye uçmak için önce İzmir Adnan Menderes Havaalanı’na gelmeniz gerekiyor.

İzmir Kayseri uçuşlarında da diğer uçuşlarda olduğu gibi check-in işlemleri ve kimlik kontrolü gibi adımlardan geçeceğinizden; nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet ya da evlilik cüzdanı gibi fotoğraflı bir kimlik belgesini yanınızda bulundurmanız gerekir.

İzmir Kayseri uçak bileti alırken size sunulan bagaj limitine dikkat etmeniz, check-in sırasında ek ödeme yapmanızı engelleyecektir.

Erciyes Kayak Merkezi, Kapuzbaşı Şelaleleri, Sultan Sazlığı ve Aladağlar Milli Parkı, Talas, Tekir Yaylası, Tuz Gölü gibi turistik lokasyonlarıyla ilgi gören Kayseri şehrine İzmir’den gitmek için önce İzmir Kayseri uçak bileti almanız gerekir. İzmir Kayseri ucuz uçak bileti aldıktan sonra, uçuş gününüzde, uçuş saatinizden en az 1,5 saat önce İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda olmalısınız.

Kayseri uçak bileti alıp İzmir Kayseri uçağıyla Kayseri Erkilet Havalimanı’na geldikten sonra Kayseri şehir merkezine gitmek için belediye otobüsleri, Havaş, taksi veya özel aracınızı kullanabilirsiniz. Kayseri şehir merkezinde ya da Kayseri Erkilet Havalimanı’nda bulunan araç kiralama şirketlerinden araç da kiralayabilirsiniz.

İzmir Kayseri uçak bileti satın alarak Kayseri (Erkilet) Havalimanı’na iniş yapanlar, Erciyes Dağı çevresi ve Kapadokya gibi yerlere gitmek için otobüsleri ya da havaalanı servislerini kullanabilirler.

İzmir Kayseri uçak bileti satın alan yolcular; Kayseri yakınında bulunan Nevşehir, Yozgat, Niğde gibi illere de kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler.

İzmir Kayseri Ucuz Uçak Bileti

İzmir Kayseri ucuz uçak bileti almak için uçuş tarihlerinizi önceden belirlemenizi ve İzmir Kayseri uçak bileti fiyatlarını önceden kontrol ederek rezervasyon yaptırmanızı öneririz. 

İzmir Kayseri Uçak Bileti Fiyatları

İzmir Kayseri uçak bileti fiyatları, gideceğiniz döneme, güne ve havayolu firmasına göre değişiklik gösterir. İzmir Kayseri arası yolculuklarınızda ucuz uçak bileti fırsatlarından faydalanabilmek için rezervasyonlarınızı uçuş tarihinizden ne kadar önce yaptırırsanız, ucuz bilet bulma ihtimaliniz o kadar artacaktır. Aynı şekilde dönüş uçuşlarınızda da İzmir uçak bileti için erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

 

Sıkça Sorulan Sorular